Jak rychle prodat auto? Za hotové!

ZAHOTOVÉ je název společnosti, která v Česku mění způsob, jakým se prodávají automobily. Už nemusíte dávat inzeráty na různé inzertní servery ani jezdit do autobazaru a zkoumat, kolik vám za váš vůz nabídnou. Přibližnou cenu zjistíte na dálku a zástupci ZAHOTOVÉ si pro auto přijedou až k vám domů.

ZAHOTOVÉ láká především na rychlé vyřízení a peníze hned na ruku. Působí po celé republice, za zájemci si pro vůz přijede opravdu kamkoliv, jeho odvoz si zařídí dokonce i u nepojízdných automobilů.

Vykupují i auta určená k likvidaci

Pořídili jste si nový vůz, protože ten starý už není v příliš dobrém stavu, ale rádi byste za něj ještě dostali nějaké peníze? Na náhradní díly se jistě bude dát použít. ZAHOTOVÉ ho od vás vykoupí, vyřídí za vás i nutné papírování a obchůzky, poradí také se stornováním povinného ručení. Kromě toho likviduje nejen vraky aut, ale i užitkových a stavebních strojů. Více informací najdete na https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/.

Přečtěte si také:  Kde si můžete sehnat autosamolepky či proužky na ráfky na svůj vůz?

Pošlete fotky a přibližnou cenu víte předem

Přemýšlíte, jestli za svoje auto dostanete dost peněz? Nepřemýšlejte a ověřte si to. Stačí na webu vyplnit údaje o vašem automobilu a přidat fotografii. Na základě těchto údajů odborníci vůz ocení a sdělí vám přibližnou částku. Ta finální se může o něco lišit, záleží na tom, jak detailně stav vozu popíšete.

Jestliže se vám cena bude zdát, domluvíte si osobní návštěvu. Přijede odborník, který si auto zkontroluje a sdělí vám finální cenu výkupu a likvidace. Sepíšete kupní smlouvu, na ruku dostanete peníze a je vyřízeno. Opravdu to probíhá tak jednoduše, jak se přesvědčíte i na https://zahotove.cz/likvidace-auta-praha/.

Formality jsou omezené na minimum

Jaké administrativní náležitosti při likvidaci aut tímto způsobem budete potřebovat? Před výkupem je nutné předložit občanský průkaz, velký a malý technický průkaz. Jde-li o vrak z dědictví, je třeba mít kopii o dědickém řízení. Výkup může vyřídit i někdo jiný než vlastník vozu, avšak pak potřebuje plnou moc.

Jdete do toho? Stačí vyplnit formulář s údaji o automobilu na webu Zahotove.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *