Příjemné bydlení v Praze? Na Vackově!

Jednou nohou v metropoli, druhou v zeleni? To se vám může snadno splnit v oblasti horního Žižkova, kde vzniká nová a příjemná čtvrť Vackov. Vackov je nejen v blízkosti zeleně parku Židovské pece, ale nabízí veškerý komfort bydlení ve velkoměstě. Navíc se právě dokončuje etapa další výstavby a v nabídce jsou malo i velkometrážní byty, do kterých se lze nastěhovat již na jaře příštího roku. A nabídka je opravdu široká.

Od 1+kk po 5+kk

Bydlení v Praze na Žižkově pro jednotlivce i větší rodiny? S balkonem, terasou nebo předzahrádkou na pěstování milovaných květin a drobné zeleniny? V rámci projektu Byty Na Vackově si opravdu vybere každý. V rámci budovaných pěti objektů jsou k prodeji na tři stovky bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, dále ateliéry nebo nebytové prostory. Ke všem bytům přináleží balkon, terasa, lodžie nebo předzahrádka, navíc mají sklepní kóji pro uskladnění sezónního vybavení.

V klidné části metropole

Vackov je součástí Žižkova a velmi poklidnou částí metropole, hned na okraji parku Židovské pece. Ostatní žižkovské parky jsou v dosahu a ocení je nejen sportovci a rodiny s dětmi, které mohou trávit volný čas na dětských hřištích a sportovištích. Prodej bytů na Praze 3 probíhá v objektech, které se staví podél ulice Malešická. Stávající etapa navazuje na předcházející výstavbu v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově. Díky tomu vznikla přívětivá lokalita s infrastrukturou a občanskou vybaveností v okolí.

Přečtěte si také:  Nepřistupujte při rekonstrukci kuchyně na zbytečné kompromisy. Splňte si svůj sen a nechte si vytvořit kuchyni na míru!

Revitalizovaný Žižkov žije

Žižkov již dávno není zapomenutou a okrajovou částí metropole, ba naopak díky rozvíjející se infrastruktuře, perfektní dopravní dostupnosti městskou hromadnou dopravou je tepnou celé metropole. Navíc nabízí nejen zeleň, ale i kulturní vyžití. Své sídlo zde má Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, pohybové divadlo Ponec, ale i barokní kaple Atrium, kde se konají koncerty, vernisáže mladého výtvarného umění nebo umělecké filmové premiéry.

Příjemné bydlení v Praze? Na Vackově!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *