Škoda je značkou s dlouholetou a pestrou historií

Je to skutečné rodinné stříbro českého automobilového průmyslu, o Škodovkách snad ani nelze mluvit jiným způsobem. Modely této značky najdeme ve všech regionech, mladoboleslavská značka jde ruku v ruce s dobou a nevyhýbá se například ani elektromobilitě.

Přichází neustále s novinkami a velkou výhodou je i síť autorizovaných servisů, kvůli čemuž jí dávají přednost mnozí tuzemští motoristé. Ano, je to praktické, když se přihodí něco nepříjemného, stačí jeden telefonát a objednání na zevrubnou prohlídku. Nabízí se i testovací jízda před koupí nového modelu, která hodně napoví budoucím majitelům.

Servis je vždy připraven pomoci

Co všechno nabízí autosalon Škoda Praha? Jsou to originální díly a příslušenství značky, která je pro české prostředí oblíbená a vyhledávaná. Nejde totiž jen o prodej, ale především o servis vozů spojených se Škodovkou, díky čemuž je pro obyvatele tohoto regionu zajištěna řada velmi důležitých služeb.

Příprava na STK, přezutí pneumatik, klasická servisní prohlídka, to vše patří do základní nabídky. Namontování střešního nosiče je na počkání, objednání je otázkou několika kliknutí myši na vašem PC. A díky programu, jenž je určen vozům Škoda starším čtyř let, můžete ušetřit až pětinu celkových nákladů. Šeková knížka je připravena každý den.

Přečtěte si také:  Kvalitní podlahové řešení s firmou Podlahy Gajdoš
Škoda je značkou s dlouholetou a pestrou historií
Škoda je značkou s dlouholetou a pestrou historií

Sázka na reputaci trvající desetiletí

Značka, která má za sebou celé století, je favoritem pro všechny generace. Škoda předplacený servis nabídne až pět let pravidelných služeb, a to bez ohledu na inflaci nebo jiné faktory. Odtahová služba v případě poruchy vozu nebo pomoc, když si zabouchnete klíče ve voze, to jsou věci, na něž se můžete spolehnout. Servis je tedy zcela bez starostí, s moderním vybavením a techniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *