Hurá na výlet! Praktické vychytávky, které musíte znát

Konečně jste se dočkali a čeká vás bezvadný výlet nebo pořádná dovolená. Máme pár tipů, se kterými se cestování promění v super zážitek. Jdeme na to!

Vyladěné auto s úložným prostorem

Co by to bylo za výlet, kdybyste celou dobu něco hledali v prostoru vašeho auta. Většina lidí naprosto nesnáší, když je jejich kufr nebo dodávka napěchovaná k prasknutí, ale nemají ani nejmenší tušení, kde jednotlivé věci jsou. Vestavby do auta tento problém dokáží zvládnout na jedničku. Je libo praktické přihrádky, které jsou nejen potřebné, ale zabezpečí náklad i v případě, že pojedete do prudké zatáčky? Klidně si nechte do auta nainstalovat třeba i malou kuchyňku.

Binec si odvezte a roztřiďte

Na výletech se často zastavujeme na místech, kde je nádherný výhled. Tam si také nejraději dáváme nějakou tu dobrotu. Ale přiznejte se – máte ve svém autě vždy dostatek místa, a hlavně pomůcky k tomu, abyste i v přírodě dokázali bezpečně zabalit svůj odpad a odvézt jej do nejbližších kontejnerů, kde jej roztřídíte? Nikdy si před cestou nezapomeňte vzít dostatek pevných sáčků na odpadky. Když si k nim přibalíte jedny vlhčené ubrousky, máte jistotu, že i když nebude po ruce voda, budete hezky čistí. Odpadkový koš je dobré umístit do zadní části auta, přímo do vestavby.

Přečtěte si také:  Mys Kamenjak - tip na krásnopu dovolenou v Chorvatsku

Všeho moc škodí

Někteří lidé mají tendence si s sebou na výlet brát více věcí, než jsou poté schopni využít. Pokud je to i váš případ, vězte, že před odjezdem je dobré se na věci ještě jednou podívat velmi kritickým okem a zhodnotit, zda opravdu všechno využijete. V přeplněném autě je málo vzduchu a řidiči i pasažérům se v něm mnohem hůře dýchá a koncentruje. Zredukujte náklad, který potom příjemně vložíte do vestavby ve vašem autě.

Už se těšíte, až vyrazíte? Jaká bude vaše vytoužená destinace? Budete cestovat po krásách našich zemí, nebo se vydáte za hranice? Hurá na výlet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *