Potřebujete kvalitní vybavení do mrazírny? To obyčejné pro sklad vám stačit nebude

I když to na první pohled vypadá, že jde o prostředí vzájemně velmi podobná, není tomu tak. Pokud tedy chcete udržet skladované potraviny nebo materiály v bezpečí a zároveň vsadit na kvalitní vybavení mrazírny, nechte si od nás poradit, na co byste si měli dát pozor.

Důležitá je především perfektní využitelnost svěřeného prostoru. A nezáleží na tom, zda se jedná o konsignační sklad nebo o ten docela obyčejný.

Mráz mění vlastnosti předmětů okolo sebe

Čím nižší teploty musíte ve svém skladu udržet, tím větší strukturální změny budou způsobovat předmětům uvnitř. To poté vede k mnohdy kuriózním a nepříjemným situacím. V mrazáku tak mohou vznikat nefalšované sněhové přeháňky, případně bude vaše manipulační technika vypadat, jako kdyby právě vyjela z rybníku. A to rozhodně nechcete.

Jako první se tedy soustřeďte na technologii, která zajišťuje vychlazení prostoru, je totiž stejně důležitá jako policové regály z dostatečně odolných materiálů. Nutný je volný prostor okolo výparníků i jejich přístupnost kvůli opravám. Využít můžete také originální bezuličkový systém skladování.

Přečtěte si také:  Hledáte zdravou alternativu účinného vytápění? Vsaďte na sálavé teplo

Vsaďte na specialisty s více než třicetiletou praxí

Specialitou na tento typ skladování je společnost Radio Shuttle. Plně automatický systém zaručuje mnohem rychlejší manipulaci s paletami, než je běžné za normálních okolností. Skladování tak není nikde zbytečně zdržováno a prodlužováno. Šikovné regálové systémy jsou navíc vyrobeny z těch nejlepších a nejodolnější materiálů se švédským puncem, které bez problémů odolají teplotám do -30 °C (horní hranice se pak pohybuje okolo 40 °C).

Díky nim dokážete bez potíží využít celý objem skladu opravdu naplno. Zapomeňte na hluchá místa a zbytečné rozšiřování skladovacího prostoru tam, kde to není vůbec třeba. Vsaďte na specialisty z Radioshuttle.cz a nechte si vyrobit řešení na míru nejenom do mrazírny.

Jeden myslel na “Potřebujete kvalitní vybavení do mrazírny? To obyčejné pro sklad vám stačit nebude

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *