4 tipy, na doplňky, se kterými můžete ozvláštnit své bydlení

Pokud se začínáte ve svém domě či bytě nudit, je načase ho trochu ozvláštnit. Někdy stačí, když si koupíte zajímavou dekoraci nebo nově vymalujete stěny. V některých případech vám může pomoci i koupě originálního doplňku, který rozsekne všední nudu a dodá vám novou energii.

Koberečky z umělé kožešiny

V poslední době velký boom zaznamenaly koberečky z umělé kožešiny, které dokážou v bytě navodit tu správnou atmosféru. Stačí, když si pár z nich pořídíte a rozmístíte ve svém obývacím pokoji. Během chvilky budete moci pozorovat, že se v místnosti budete cítit mnohem komfortněji a uvolněněji.

Sedací pytel

Oblíbeným doplňkem je nepochybně sedací pytel, který při správném výběru dokáže vypadat i elegantně. Hodit se může především pro milovníky minimalismu, kteří se tak vyhnou koupi prostorných sedacích souprav. Kromě toho je sedací pytel velmi pohodlný při víkendovém lenošení.

Retro prvky

Retro se opět vrací do módy a téměř každý chce mít doma kousek, který mu bude tento styl připomínat. Může se jednat prakticky o cokoli od starých radií až po komody se svým typickým vzhledem. Takový kousek si můžete vystavit prakticky kamkoli, aniž byste jím nějak zásadně rozrazili celkový vzhled místnosti.

Přečtěte si také:  Žumpa a bezodtoká jímka musí pryč. Ale kam s nimi?

Lustr na zakázku

Jedním z nejdůležitějších prvků v každé místnosti je nepochybně lustr, kterého si v prvních minutách návštěvy všimne téměř každý. Důležité je, aby pasoval do daného interiéru především po designové stránce. To však neznamená, že byste nemohli trochu popustit uzdu svojí fantazii.

S tím vám může pomoci zakázková výroba lustrů, kde si vyslechnou všechna vaše přání a rádi vám pomohou i s jeho výběrem. Tyto služby u nás nabízí například Bohemia-Design.com, kde kromě lustrů seženete i spoustu dalších originálních doplňků v moderním, retro nebo vintage stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *