Dřevěná vs vinylová podlaha: Jaký je mezi nimi rozdíl a na který typ byste měli raději vsadit?

Výběr podlahy se řadí mezi jedny z nejsložitějších rozhodování během stavby či rekonstrukce. Zároveň se nejedná ani o nejmenší investici, a proto je na místě hledat variantu, která vám dokáže nabídnout výhodnou cenu a také odpovídající kvalitu. V každém případě je však nutné zhodnotit i další parametry, které vám pomohou s výběrem té nejlepší alternativy.

Podlahu vybírejte podle konkrétní místnosti

Najít podlahu na míru může být někdy opravdu složité, a to především v případě, že s nimi nemáte dostatek zkušeností. Pokud chcete mít doma opravdu kvalitní podlahu, měli byste ji vybírat podle konkrétní místnosti, kam ji umístíte. Podlaha v každé místnosti je totiž různě namáhána, od čehož se odvíjí i její životnost.

Za jedničku mezi nejodolnějšími podlahami jsou zpravidla považovány vinylové plovoucí podlahy Tábor, které dokážou vydržet i výrazně větší zátěž. Jejich další výhodou je i široká nabídka designů a motivů, ze kterých můžete vybírat. O moc hůře na tom nejsou ani laminátové plovoucí podlahy Tábor, které však už nepůsobí tak realisticky a většinou nejsou ani voděodolné.

Přečtěte si také:  Jak se staví sen? Jedině s architektem

U kvalitních podlah počítejte i s náročnější údržbou

Jestliže hledáte opravdovou kvalitu, určitě byste měli hledat dřevěné podlahy Tábor. Dřevné podlahy se totiž obecně řadí mezi jedny z nejkvalitnějších podlahových krytin, které vám mohou vydržet v nepozměněném stavu i desítky let.

Toho je však možné dosáhnout pouze v případě, že jí věnujete náležitou péči, a to v podobě pravidelné údržby – tu vám většinou dokážou poskytnou pouze specializované firmy. Ať už vsadíte na dřevo, vinyl nebo laminát, měli byste vždy v první řadě hledět na kvalitu. Tu vám dokážou nabídnout i podlahy Tábor, v jejichž nabídce naleznete podlahy všeho druhu s různými motivy.

Dřevěná vs vinylová podlaha: Jaký je mezi nimi rozdíl a na který typ byste měli raději vsadit?
Dřevěná vs vinylová podlaha: Jaký je mezi nimi rozdíl a na který typ byste měli raději vsadit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *