Kvalitní móda nemusí být přemrštěně drahá

Jak se obléknout levně, a přitom být šik? Jedinou cestou nejsou jen second handy!

Pěkně oblečená chce být každá žena. Ale každá nemá horentní sumy na oblečení ze značkových obchodů. Problémem je, že u nás je značkové oblečení opravdu hodně předražené, v zahraničí mnohdy lze stejné kousky pořídit řádově levněji. Jak tedy nakupovat, abychom byly trendy a nestálo nás to velké peníze?

Nakupujte na internetu

Třeba na e-shopu comemadame.cz. Jeho koncept má za cíl obléknout ženy kvalitní, a přitom cenově přijatelnou módou. K dispozici tu je výběr jak z nových, tak i starších kolekcí světových značek. Seženete tu kvalitní topy, halenky, komplety, sukně i letní šaty k moři. Kabáty, bundy, svetry i mikiny. Zkrátka se tu obléknete od hlavy až k patě. Za opravdu malý peníz.

Vyčkejte na slevy

Češi slevy milují. Potravin i oblečení. A rozhodně se vyplatí si na ně počkat. V některých obchodech bývají i osmdesátiprocentní, což jen dokazuje, jak jsou ceny nových kolekcí napálené. Praktické jsou v tomto ohledu i slevové kupóny a kódy, které jsou k dispozici na slevových portálech.

Přečtěte si také:  Výběr kvalitní hotelové matrace krok po kroku. Jaké parametry by měly být nejdůležitější?

Nepodceňujte outlety

Pokud si potrpíte na značky, tak ty levně nakoupíte v outletech. Tento pojem znamená prodej nového neprodaného zboží po výprodeji momentální kolekce. Takže to jsou takové výprodeje po výprodejích.

Vyjeďte za hranice

Tak jako pro potraviny se jezdí do Polska, mekkou cenově dostupného značkového oblečení je NewYork. Kousek za městem leží populární Woodbury Outlet, kde se to značkami jen hemží. Pár outletů najdete i na Manhattanu. V Evropě pak doporučujeme Londýn a Berlín.

Staré dobré sekáče

Zapomenout nesmíme ani na v úvodu tohoto článku zmíněné oblečení z druhé ruky neboli secondhandové. To totiž má i ekologický aspekt udržitelnosti. Kousky putují z jednoho ke druhému. Takže bychom se vlastně měli oblékat všichni. A budete-li mít štěstí, může se stát, že v takovém sekáči narazíte na skutečný skvost. Něco vskutku výjimečného, co je zkrátka k sehnání jen v sekáči. A za hubičku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *