LED osvětlení hal přináší celou řadu výhod. Jak můžete dosáhnout vyššího komfortu a zároveň ušetřit?

Technologie LED svítidel se stává čím dál populárnější volbou pro osvětlení profesionálních hal, hřišť či stadionů, a to především díky své úspornosti, širokému spektru barev a intenzit světla. Kromě toho nabízí i vysokou účinnost a extrémně dlouhou životnost. Jejího širokého využití si tak všímají nejen soukromníci, ale i například obce nebo města. Jaké další výhody vám dokážou technologie LED nabídnout?

Široké spektrum barev a intenzity světla

LED svítidla se vyznačují širokým spektrem barev a intenzitou světla, což je také jedna z jejich hlavních výhod. V praxi tak můžete jednoduše ovlivňovat vnímání daných prostor a atmosféru v nich, čímž lze zvýšit například efektivitu práce. Pokud tedy například zvolíte LED světla s vyšším světelným výkonem, bude vašim zaměstnancům lépe odsýpat práce od ruky – podobně je možné nastavit i osvětlení sportoviště nebo stadionu.

Jestliže naopak vyžadujete více relaxační atmosféru, můžete nainstalovat méně intenzivní světlo s příjemnějším tónem světla. Zpravidla můžete vybírat mezi různými barevnými odstíny, jako je teplá bílá, studená bílá nebo různé barvy v chromatickém spektru. Jedná se tak o hlavní výhodu oproti tradičním žárovkám, které obvykle produkují jenom teplé nebo studené bílé světlo.

Přečtěte si také:  Dopřejte si filtrační konvici s unikátní patronou od průkopníků ve filtraci vody společnosti Brita

Dlouhá životnost a vysoká účinnost

Pokud hledáte efektivní osvětlení haly, bude pro vás nejlepší volbou právě LED osvětlení, které kromě zmíněných výhod nabízí i vysokou účinnost a velkou úsporu po finanční stránce. V praxi je možné ušetřit až 80 % energie. Například, pokud nahradíte 60 W žárovku 100W LED žárovkou, můžete očekávat úsporu okolo 200 Kč/rok – u větších hal se může úspora vyšplhat i k astronomickým částkám.

Jestliže hledáte řešení na míru pro osvětlení stadionu, průmyslových hal či veřejných prostor, můžete se obrátit i na českou firmu SILRING CZ s.r.o, která se zabývá výrobou a prodejem LED technologií osvětlení. Očekávat můžete především profesionalitu a individuální přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *