Luxus, nezapomenutelné zážitky a překrásná dovolená v Sun Island Maledivy

Chcete zažít něco opravdu netradičního, exkluzivního a nezapomenutelného? Tyto expresivní výrazy v sobě snoubí resort Sun Island Maledivy! Ten patří mezi jedny z nejoblíbenějších resortů Malediv. Na své si zde přijdou milovníci zábavy, potápění, relaxace, kvalitní gastronomie, služeb, nákupních možností, sportovních aktivit a netradičních zážitků. Sun Island Maledivy nabízí pro každého něco, příznivá cenová relace umožňuje netradiční zážitky, které jsou dostupné opravdu každému!

Sun Island Maledivy nabízí luxusní ubytování i pro náročné

Samotný resort Sun Island Maledivy se nachází na ostrově vzdáleném cca 100 km od hlavního letiště a města Malediv. Sun Island Maledivy je ohodnocen 5*, což naprosto odpovídá poskytovaným službám, i vybavení hotelu. Resort patří mezi nejoblíbenější hotely na Maledivách, což se odráží na neustálém zkvalitňování nabízených služeb. Resort je tvořen 350 pokoji, jejichž součástí jsou také luxusní vodní bungalovy vystavěné přímo na tyrkysové hladině Indického oceánu. Součástí ubytovacích bungalovů jsou také 4 prezidentské apartmá vhodná především pro nejnáročnější klientelu.

Vybavení resortu Sun Island Maledivy

Součástí resortu Sun Island Maledivy je 7 příjemných restaurací (thajská, grill, pizzerie, café…) z nichž některé se nacházejí přímo na pláži a některé u místního největšího sladkovodního bazénu Malediv. Součástí sladkovodního bazénu je množství dekorativních prvků – vodopádů a skalních převisů. Celý komplex obklopuje nádherná tropická příroda, kokosové palmy, květiny nejrůznějších tvarů, barev a exotických vůní.

Okolí resortu Sun Island Maledivy je známé svými překrásnými korálovými útesy, ale i řadou sportovních možností. Naleznete zde potápěčské centrum, basketbal, jakuzzi, badminton, půjčovnu lodí a katamaránů a řadu dalších aktivit. Sun Island Maledivy nabízí luxusní dovolenou za přívětivou cenu!

Přečtěte si také:  Ochutnejte víno, tam kde dozrává a užijte si opravdový relax v penzionu Florián
Luxus, nezapomenutelné zážitky a překrásná dovolená v Sun Island Maledivy
Luxus, nezapomenutelné zážitky a překrásná dovolená v Sun Island Maledivy

Prahnete po fantastických zážitcích? Chcete zažít něco opravdu ohromného a exkluzivního? Přesně to nabízejí Maledivy hotely – luxusní místo pro vaši svatební cestu nebo nezapomenutelnou dovolenou v tropickém ráji. Odpočiňte si u korálových útesů, načerpejte novou energii v dokonalém ráji na zemi. Maledivy vám tuto možnost nabízejí v některém ze svých nadstandardně vybavených hotelových resortů. Maledivy hotely jsou zde připraveny pro všechny, kteří ocení luxus, komfort a absolutní soukromí.

Dovolená pro milovníky klidu a harmonie i nočního života

Maledivy se rozprostírají na několika stovkách tropických ostrůvků. Ve většině případů naleznete na každém ostrůvku pouze jeden hotelový resort, což zajišťuje maximální komfort, soukromí a pohodlí turistů. Pokud vyznáváte spíše klidnější dovolenou, vybírejte si Maledivy hotely umístěné na ostrůvcích menších. Milovníkům nočního života a nákupních možností můžeme naopak doporučit ostrovy větší. Mezi tradičně nejoblíbenější Maledivy hotely patří resort Sun Island, který je od hlavního města a letiště vzdálen pouhých 100 km. Dopravu na jednotlivé ostrovy zajišťují tradiční loďky vyráběné místními obyvateli, rychlé lodě nebo hydroplány, které skýtají další nezapomenutelný zážitek.

Co vám mohou nabídnout jednotlivé Maledivy hotely?

Maledivy hotely jsou proslulé svým jedinečným prostředím, luxusním vzezřením i zařízením pokojů, také úslužným personálem, který pro vás zajistí vše, na co si jen vzpomenete. Jednotlivé bungalovy hotelových resortů se mohou nacházet přímo na pláži nebo vodní hladině, což umožňuje pozorovat pestrý podmořský život.

Maledivy hotely nabízejí klasické bungalovy, ale i bungalovy pro náročnější klientelu nebo prezidentská apartmá s absolutním komfortem, soukromím a širokou škálou služeb – uvařit si můžete nechat místní specialitu privátním kuchařem, využít můžete soukromého bazénu nebo vířivky a večeře při svíčkách nad hladinou oceánu navodí příjemnou atmosféru. Ráj na zemi – to jsou Maledivy!

Maledivy nabízí luxusní ubytování i pro náročné
Maledivy nabízí luxusní ubytování i pro náročné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *