Kam vyrazit na last minute zájezd v létě

Už víte, kam vyrazíte na letní dovolenou? Zkuste využít last minute nabídky cestovních kanceláří, které vás zavedou do populárních destinací na jih od České republiky.

Last minute zájezdy do Itálie

Populární nabídka zájezdů do Itálie last minute, je ve stále vzrůstající oblibě mezi dovolenky chtivými turisty nejen z České republiky. Díky takovéto nabídce zájezdů můžete jet na dovolenou za velmi příznivou cenu.

Architektura všech historických epoch, které prošli Itálií, je jedním z největších turistických magnetů, které do Itálie, přilákají každoročně milióny turistů. Jedním z takových je světoznámá šikmá věž v Pizze.

Protože je Itálie plná historie, nemusíte při dovolené být odkázáni pouze na koupání na pláži, ale zároveň můžete navštívit historické skvosty, kterými jsou města Řím, Benátky, nebo starověké Pompeje díky levné dovolené v Itálii. Přestože pro většinu českých turistů je dovolená v Itálii především spojená s oblastí Bibione, rozmanitost této země nabízí i tradici a pohostinnost na Sicílii, nebo návštěvu známé sopky Etna.

Když už jste si vybrali dovolenou v Itálii, většinou využijete leteckou dopravu. V posledních letech, ale stoupá počet turistů, kteří se do Itálie dopravují vlastními automobily po dálnicích v Rakousku a Švýcarsku. Nabídky cestovních kanceláří jsou plné všech možných slev, dětí zdarma a podobných výhodných akcí, ale stále platí, že nejvýhodnější je využít nabídky zájezdů last minute, kdy je cena opravdu nízká.

Přečtěte si také:  Romantický víkend poblíž jednoho z nejslavnějších českých hradů
Etna, sopka, Itálie
Kam vyrazit na last minute zájezd v létě? Vyzkoušejte Itálii

Last minute zájezdy do Turecka

Díky své rozvinutosti je Turecko pro turisty opravdovým rájem. Není tak daleko, aby let trval nepříjemně dlouho a zároveň je dostatečně na jihu, aby pobyt v přímořském resortu byl příjemný.

V moderním Turecku jsou běžné vysoké standarty na ubytování a poskytované služby. Nemusíte tak mít starost o kvalitu vaší dovolené v Tureckých hotelech, mezi které již patří i světoznámé hotelové řetězce. Strávit letní dovolenou u Středozemního moře zamýšlí každoročně velké množství Čechů. Díky zájezdům do Turecka last minute se takový zájezd dá získat bez problémů za cenu tuzemské dovolené.

Na pobřeží Středozemního moře lze nalézt pozůstatky osad a měst založených řeckými mořeplavci, které však již v té době byly stavěny na pozůstatcích starších osad. Turecko je tak zemí plnou historie. Nejen pasívní trávení volného času na pláži může být vaše dovolená v Turecku. Pokud využijete poznávací zájezd Turecko, navštívíte nejen historické památky, ale i přírodní skvosty, které si s nimi v ničem nezadají.

Turecké vnitrozemí je velmi krásné a divoká neznečištěná příroda láká každoročně stále více turistů, kteří se nechtějí spokojit s pasívním pobytem na mořské pláži a chtějí zažít i něco jiného, než jen koupání a slunce.

2 komentáře: „Kam vyrazit na last minute zájezd v létě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *