Chcete letět na Maledivy last minute a ušetřit? Leťte s námi!

Maledivy last minute patří mezi jedny z nejvyhledávanějších klíčových slov v sezoně – a je úplně jedno, zda se jedná o sezonu zimní, či sezonu letní. Maledivy se pro svou neodmyslitelnou krásu, bílé písečné pláže, přátelské obyvatele a jedinečný tropický nádech luxusu staly jednou z nejoblíbenějších destinací vůbec.

Cena však odpovídá kvalitě a mnohé turisty při výběru dovolené odradí. My vám však chceme dokázat, že dovolená Maledivy last minute může být dostupná klidně také vám! Nabízíme jedinečné ceny zájezdů, které jsou nesrovnatelně nižší, než zájezdy jiných zprostředkovatelských agentur či cestovních kanceláří.

Tyrkysový ráj uprostřed Indického oceánu

Maledivy jsou doslova rájem na zemi a tvoří je několik stovek úchvatných korálových ostrůvků, které zabírají 90 000 kilometrů čtverečných. Celé souostroví Malediv obývá v průměru 220 000 přátelských obyvatel, jejichž většina však bydlí v hlavním městě Male.  Jedinečné kouzlo tropického maledivského ráje dokresluje také fakt, že jednotlivé ostrůvky jsou doslova protkány kokosovými palmami, korálovými útesy, řadou tropických květin úchvatných barev i vůní a všudypřítomnou poklidnou atmosférou, která slibuje dokonalý zážitek, relaxaci i uklidnění. Na Maledivy si můžete zaletět téměř po celý rok.

Maledivy last minute – rezervujte si dovolenou nyní

Maledivy slibují slunečné počasí s tropickými teplotami

Optimální rovníkové klima a stálé počasí je prostřídáno dvěma monzunovými obdobími, která jsou bohatší na počet srážek a silnější vítr. Nicméně zdejší tropické moře zůstává i nadále teplé a průzračně čisté jako tyrkysové zrcadlo.  Průměrná maximální teplota v jednotlivých měsících nikdy neklesne pod příjemných 29 stupňů. Pokud vás tedy zdejší evropské klima ještě letos příliš neohromilo, vydejte se za sluncem na Maledivy last minute.

Přečtěte si také:  Autokaravan - domov na kolečkách

Nechte se okouzlit přírodou a jedinečnou atmosférou

Plánujete luxusní dovolenou nebo svatební cestu, na kterou se nezapomíná? Vydejte se poznat krásy maledivského souostroví. Jedinečné tropické ostrovy slibují překrásnou přírodu, oceán křišťálově čisté barvy nejjasnějšího tyrkysu, pestrý podmořský život, který vás doslova uchvátí a nekonečné bílé písčité pláže, které jsou doplněny o tropické květiny nejrůznějších tvarů, vůní, barev i velikostí.

Ne nadarmo se o Maledivách mluví jako o tropickém ráji na zemi, toto slovní spojení je pro maledivskou destinaci více, než příznačné.

Chcete letět na Maledivy last minute a ušetřit? Leťte s námi!
Chcete letět na Maledivy last minute a ušetřit? Leťte s námi!

Na Maledivy last minute za luxusem i relaxací

Maledivy jsou doplněny o luxusní resorty a Spa centra, která nabízejí vše pro váš komfort – luxus, pohodlí a nezapomenutelné zážitky. Ve většině se nachází hotelový resort na jednom z tropických ostrůvků, zajištěno je tak maximální soukromí a nenahraditelná pohoda. Personál hotelových resortů a Spa center jde zde velmi úslužný, milý a snaží se splnit každé vaše – byť i sebenáročnější a netradiční přání. Nechali jste se zlákat krásou, která Maledivy obklopuje? Přesvědčte se o tom, že jsou zájezdy Maledivy last minute dostupné také vám.

Jak může vypadat vaše dovolená Maledivy last minute?

Každý, kdo zaslechne název destinace Maledivy, si zajisté představí výše zmíněné bílé pláže a azurově průzračnou vodu. Ve skutečnosti je dovolená na Maledivách ještě o poznání krásnější. Hotelové bungalovy se mohou nacházet přímo na hladině moře, prosklené podlahy vám umožní pozorovat podmořský svět, můžete se koupat v soukromých sladkovodních bazéncích, relaxovat v privátní vířivce, užívat si večeře při svíčkách a nechat si uvařit místním šéfkuchařem téměř cokoliv, na co si vzpomenete.

Koupání je možné jak v průzračně tyrkysovém Indickém oceánu, tak ve sladkovodních lagunách, které jsou součástí hotelových resortů. Celý pobyt bude doplněn o honosný nádech luxusu a nezapomenutelné zážitky z tohoto tropického ráje. Věříme, že vás kouzlo Malediv uchvátí a budete se zde chtít ještě mnohokrát vrátit.

Tyrkysový ráj uprostřed Indického oceánu
Tyrkysový ráj uprostřed Indického oceánu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *