Blažené chvíle pohody s voňavou kávou…

Téměř každý miluje chvíli, kdy si zalije šálek kávy horkou vodou a rázem celou místnost prodchne omamná vůně. Ta vás nabudí, avšak zároveň i potěší. S šálkem kávy v ruce máme totiž spojenou představu slastného odpočinku. Tento opojný nápoj má více účinků. Jsme-li unaveni a vytíženi pracovním stresem, co nám pomáhá? Právě šálek silné kávy! Chceme-li strávit příjemné chvíle v přátelském rozhovoru, kam zpravidla zajdeme? Na šálek dobré kávy do kavárny!

Není od věci mít dobrou chutnou zrnkovou kávu i na domácí použití. Dopřejme si kvalitu a potěšme svoje chuťové pohárky lahodným nápojem! Mimochodem, i jakostní kávu můžeme zakoupit za velmi potěšující cenu, obzvláště, pokud se nám nabízí akce čerstvá káva, akce pražírny Monro pro věrné zákazníky. Ale i vy se můžete stát váženými zákazníky a objednávat skutečnou kvalitu za dobrý peníz!

Registrací získáváte první bonus!

Již jen tím, že se zaregistrujete za pomoci svého e-mailu, získáte velmi pěknou desetiprocentní slevu na první nákup! Rázem se propadnete do kávového ráje, protože pražírna Monro nabízí doslova kávu z celého světa, která díky poštovnímu panáčku obrazně doputuje až na váš stůl! Pražírna se nespokojí s malým výběrem, ale naopak si získává své místo na trhu už jen tím, že dováží kávová zrna z více jak padesáti plantáží světa a více než třiceti pěti zemí! Načež možná výběr kávy budete mít jaksi ztížený, avšak kávovým světem vás provede nenápadná vychytávka…

Přečtěte si také:  Nepodceňujte péči o kávovar

Průvodce výběrem káv

Díky šířce sortimentu pražírna Monro předložila skvělého Průvodce, kde se můžete orientovat dle toho, jaké kafíčko vyznáváte. Máte rádi jemné kávy, anebo upřednostňujete výraznou chuť, případně kávu s ovocnými či čokoládovými tóny? Je to leckdy oříšek, možná byste proto měli vyzkoušet i kávu oříšek, abyste věděli, o čem mluvíte…

Vyzkoušejte kávové předplatné!

Další milou pozorností, kterou pražírna přichystala, je kávové předplatné, kdy k vám vaše oblíbená káva přispěchá vždy v požadovaném termínu. A navíc za více než příznivou cenu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *