Nepodceňujte péči o kávovar

Pravidelnou péčí o kávovar prodloužíte jeho životnost. Kávovar se však neobejde ani bez pravidelného servisu. Jak často se má provádět servis kávovarů?

Pravidelná péče i servis kávovarů jsou nezbytné pro jeho dlouhou životnost

Kávovar používáme každý den pro přípravu lahodné kávy a dalších nápojů. Pravidelné používání však přináší jeho postupné opotřebení a po čase doporučujeme komplexní servis, výměnu těsnění, vyčištění a správné seřízení. Díky této péči Vám bude Váš kávovar připravovat lahodnou kávu každý den po dlouhé roky. Servis kávovarů Philips se doporučuje provádět pravidelně každý rok.

Servis svěřte do rukou profesionálů

Navzdory Vaší pravidelné domácí údržbě se vyplatí kávovar svěřit do rukou specialistů, kteří zkontrolují jeho opotřebení a provedou potřebné opravy. Náš odborný servis Vám zaručí rychlou a kvalitní opravu. A s jakými nejčastějšími chybami se naši technici při servisu setkávají? Mezi nejběžnější závady patří zavápnění termobloku, vada ventilů, poškození čerpadla a opotřebení těsnění.

Specializujeme se na servis kávovarů Philips Plzeň. Zavolejte nám ohledně servisu a pravidelné údržby vašeho kávovaru. Ve Vámi požadovaném čase kávovar vyzvedne náš kurýr. Kávovar vyzvedneme kdekoliv v Plzni zdarma, následně jej necháme zkontrolovat jedním z našich specialistů a po zjištění stavu kávovaru Vás budeme kontaktovat s přesnou cenovou nabídkou opravy. Je jen na Vás, zda si kávovar necháte opravit a odservisovat.

Přečtěte si také:  Máte potíže s elektřinou? Zavolejte profesionála

Nabízíme prodej zánovních a repasovaných kávovarů

Jestliže se Váš kávovar z finančních důvodů nevyplatí opravit, je nejvyšší čas poohlédnout se po novém modelu. Obraťte se na naše specialisty, s výběrem vhodného kávovaru Vám ochotně poradíme. Na naší pobočce můžete vybírat z moderních zánovních a repasovaných kávovarů. V naší prodejně ve Zbůchu u Plzně Vám kávovar kompletně předvedeme, a to včetně ochutnávky kávy z Vámi vybraného přístroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *