Ochutnejte víno, tam kde dozrává a užijte si opravdový relax v penzionu Florián

Všichni občas potřebujeme úplně vypnout, změnit prostředí a neřešit nic, co patří do každodenního stereotypu našich běžných životů. Penzion Florián vám ukáže, že nezáleží na ročním období ani na počasí, které na to vaše volno zrovna vyjde, důležité je si čas pro sebe a své blízké pořádně užít. Poznávejte nová místa a vychutnejte si domácí krajové speciality. I pro domácí půdu platí, že vynikající jídlo a víno chutná úplně jinak v místech, kde roste a dozrává. V rámci cestování si však nikdy nemůžete být stoprocentně jisti, že budete mít opravdu pohodlné spaní, pokud si předem nedomluvíte ubytování.

Rodinná atmosféra penzionu Florián skvěle dokresluje nádherné prostředí

V penzionu Florián se od první chvíle budete cítit jako doma. Čekají vás útulné pokoje nebo apartmány se standardním komfortem moderního vybavení. Příjemným překvapením jsou přípravky pro osobní hygienu a fén. Součástí penzionu je také dvůr s grilem a příjemným venkovním posezením třeba pro ranní kávu a pohodovou snídani. Můžete se ubytovat i se zvířecím mazlíčkem, ale s ním se nabídka pokojů lehce zužuje, proto se raději informujte předem na https://pensionflorian.cz.

Přečtěte si také:  Kam vyrazit na last minute zájezd v létě

Restaurace představí tu nejsrdečnější Moravu, jakou si umíte představit

Umístění pensionu Florián nabízí mnoho možností podnikat různé výlety. Navštívit tak můžete zříceninu hradu Děvičky, prozkoumat historicky laděné město Pavlov, osvěžit se v nedalekém Aqualendu nebo vyzkoušet rakouské lázně Laa. Pokud, ale dáváte přednost raději trénování chuťových pohárků před sportovním vyžitím, je tu pro vás celá řada stylových vinných sklepů s kvalitním vínem, po kterém vás, v přiměřeném množství, hlava bolet nebude. Určitě však nevynechejte pohostinnost přímo přidružené restaurace Florián. Mimo bohaté nabídky vína a dobrého jídla si můžete vychutnat také jedinečnou náladu při cimbálových večerech. Ty rozezpívají každého, a dokonce rozpohybují nohy i zapřisáhlých odpůrců tance. I když jen pod stolem.

Na dovolenou na Pálavě budete určitě vzpomínat se širokým úsměvem na rtech. Stačí zavítat na https://pensionflorian.cz a informovat se o volných termínech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *