Jaké je nejlevnější parkoviště u letiště Praha?

Pokud máte někoho, kdo vás i s těžkými kufry doveze na letiště a zase si vás tam vyzvedne, patříte mezi ty šťastné. Většina lidí takové štěstí nemá a těm pak nezbývá než si auto nechat někde u letiště zaparkované. Dobrá zpráva je, že to nemusí být drahé.

Parkování je problematické snad u každého letiště a Letiště Václava Havla není výjimkou. Zejména přes léto, v období zvýšeného leteckého provozu, je problém sehnat dobré parkovací místo. Pokud po něm toužíte, zarezervujte si ho s dostatečným předstihem. O levné parkování u letiště Praha je pochopitelně velký zájem.

Nejlevnější parkování u letiště Praha

Chcete-li zaparkovat levně, podívejte se na nabídku Top parking. Tohle parkoviště nabízí 200 parkovacích míst chráněných kamerovým systémem a také osvětlených. O vašeho plechového miláčka tedy bude výborně postaráno a vy si můžete dovolenou užít s čistou myslí.

Parkuje se na soukromém pozemku, u Kněževsi, který je skutečně v blízkosti letiště. Dopravu na letiště vám v Top parking zařídí. Řidič vás odveze a po příletu mu zavoláte, aby pro vás zase přijel a dovezl vás na parkoviště. Cesta trvá pouhých pět minut, parkoviště je skutečně blízko. Za tuhle službu nic navíc neplatíte, je zdarma, respektive obsažená v ceně parkovného.

Přečtěte si také:  Jak rychle prodat auto? Za hotové!

Nutná je rezervace předem

Jelikož je o levné parkoviště u letiště Praha zájem, je nutné si ho předem rezervovat. Zvládnete to jednoduše online, v rezervačním formuláři zadáte datum i čas příjezdu a odjezdu a také počet osob, aby řidič věděl, kolik lidí bude převážet od parkoviště na letiště. Předem nic neplatíte, parkovné se platí až na místě v hotovosti.

Jestliže potřebujete místo zarezervovat narychlo, protože se vám změnily plány, nebo jste na to dříve zapomněli, je nutné rezervaci provést telefonicky. Parkoviště funguje NONSTOP, stejně tak transfer na letiště a zpět. Přijet a odjet tedy můžete i uprostřed noci. Parkujte jednoduše a se zárukou díky Top parking.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *