Potřebujete pomoc v době ohrožené koronavirem? Sáhněte po bylinkách

Obranyschopnost organismu patří v poslední době k velmi hojně skloňovaným pojmům. Ovšem její důležitost vzrůstá právě na jaře, kdy je naše zdraví ohrožováno neustálými prudkými změnami teploty a dalšími vnějšími faktory.

Bylo by tedy vhodné jít celému procesu trochu naproti. Nespoléhejte na rezervy svého těla a podpořte ho po vzoru severoamerických indiánů. Ti v tomto ohledu už odjakživa sází na třapatku nebo také třapatkovku nachovou (Echinacea purpurea). A co nám tato bylinka může přinést?

Vítaných benefitů je celá řada

V létě vám rozzáří záhon nádhernými barvami. Ovšem nenechte se zmást – její květy nejsou jenom na okrasu. Pomáhají s celou řadu nepříjemných potíží.

Především přispívá ke správné funkci našeho přirozeného obranného systému, nabídne rovněž blahodárné působení na hojně zatěžované horní cesty dýchací a dokáže zklidnit nepříjemné podráždění v krku (přičemž také účinně utišuje podrážděný hltan a hlasivky). A zaměříme-li se speciálně na toto období, pak nesmíme zapomenout ani na to, že podporuje dýchací cesty při chladném počasí.

Přečtěte si také:  Lámání a třepení nehtů: Jak se s ním snadno a rychle vypořádat? 

Jak účinky echinacey ještě více podpořit?

Zkombinujte ji s těmi vhodnými synergicky působícími bylinkami – tak jako v přípravku Echinacea 500 Plus, kde ji účinně doplňuje ještě reishi (Lesklokorka lesklá) a vitamín C společně se zinkem. Vše je zabaleno do praktických kapslí, které se opravdu snadno užívají. A co v jedné kapsli najdete?

  • Třapatka nachová extrakt 6:1 – 42 mg
  • Lesklokorka lesklá (reishi) extrakt 20:1 – 200 mg
  • Vitamín C – 100 mg
  • Zinek – 6 mg

I reishi se podílí na přirozené podpoře imunity a kromě toho také napomáhá při udržování té správné funkce oběhového systému. Vitamín C je pak známý antioxidant a podílí se také na snížení míry únavy a vyčerpání. A zinek pak zmíněné trio skvěle doplňuje. Výhodně tento produkt zakoupíte u specialistů na přehledných stránkách Gigalékárna.cz.

Mask Mouth And Nose Protection - neelam279 / Pixabay
neelam279 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *