Lámání a třepení nehtů: Jak se s ním snadno a rychle vypořádat? 

Pokud se chystáte na důležitou schůzku, nebo jen chcete vyrazit do společnosti, měli byste dbát nejen na to, jak vypadáte, ale i na své nehty. Právě ty jsou jednou z mála částí těla, na které se většina lidí zaměřuje. Problém však může nastat v případě, že se potýkáte s lámáním či třepením nehtů.

Co způsobuje lámání nehtů?

Lámání či dokonce třepení nehtů může mít hned několik příčin. Tou první je nedostatek potřebných vitamínů a minerálů, které mohou vašemu tělu chybět například kvůli nezdravému životnímu stylu nebo přílišnému stresu. Nehtům nesvědčí ani některé přípravky pro jejich úpravu.

Mnohem lepší je používat přírodní produkty, které je nejen ošetří, ale dodají jim i živiny. Krása a zdraví spolu vždy souvisí, což znamená, že lámání nehtů může mít i vážnější příčiny. Ještě před návštěvou lékaře se ale zamyslete, nad tím, zda svým nehtům věnujete maximální možnou péči.

Přečtěte si také:  Nové kolekce oblečení pro vaši firemní kulturu

Inspirace: Nehty podobně jako vlasy či pleť potřebují dostatek výživy, která by měla obsahovat všechny důležité vitamíny a minerály, bez kterých brzy začnou chřadnout či se dokonce lámat.

Nevíte si rady? Vsaďte na BIOSIL

Pomyslnou první pomocí pro vás mohou být doplňky stravy, jejichž prostřednictvím můžete nehtům dodat důležité vitamíny a minerály. Jeden takový vyrábí i český výrobce Naturvita, a to pod názvem BIOSIL Plus. Ten obsahuje hned tři blahodárné složky.

První z nich je biotin, který napomáhá k udržení správného stavu nehtu a pozitivně působí i na pleť, vlasy a pokožku. V jeho složení můžeme najít i zinek, který posiluje imunitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Poslední složkou je pak kyselina pantothenová, která snižuje únavu.

Jak se BIOSIL užívá?

BIOSIL se užívá podobně jako většina doplňků stravy ve formě jedné tablety, kterou každý den zapijete sklenicí vody. Optimálních výsledků však můžete dosáhnout pouze při dlouhodobém užívání. BIOSIL Plus tablety je tedy nutné užívat minimálně 2 měsíce, během kterých budete moci pozorovat pozitivní změny nejen na svých nehtech. Produkt zakoupíte na stránkách Gigalekarna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *