Hotová řešení na míru jsou protimluv, do prostoru skvěle zapadnou jedině vestavěné skříně

Záleží vám na tom, aby vaše domácnost působila maximálně útulným a přívětivým dojem? Pak se zaměřte na to, aby každá věc měla ve vašem domě či bytě své pevné místo. Největší nepořádek totiž dělají právě ležáci, které zkrátka není kam uložit.

A přitom to tak být ani zdaleka nemusí. Stačí najít v místnostech všechna hluchá místa, a ta pak vyplnit šikovnými úložnými prostory. Pro velké plochy jsou perfektní zejména vestavěné skříně na míru.

Jak na výběr nábytku na míru

Pamatujte si, že ho lze umístit opravdu kamkoliv. Třeba pod schody, do nevyužívaného rohu či do skosených podkrovních prostor, kam se zkrátka nic jiného nevejde. Zapomeňte na všechny obtížně dostupná místa – jednoduše se jich zbavte. A to tak, aby vám pro příště perfektně posloužila.

Rozmyslete si, kam uložíte sezónní věci

Máme tendenci na ně zapomínat, ale vestavěná šatna  by je měla pojmout stejně svědomitě, jako vaše ostatní oblečení a výbavu. Těžké zimní bundy nebo pletené svetry se však snažte uložit maximálně úsporně. Vakuové pytle jim prospějí, ovšem jen v případě, že při plánování skříně nezapomenete ani na poličky s dostatečnou nosností. Bez ní to totiž nepůjde. Plánujte je zejména v bočních nebo horních částech skříní, kde vám nebudou překážet.

Přečtěte si také:  Máme pro vás tip na kvalitní plastová okna od českého výrobce

Věci, které potřebujete, nechte na očích

Naopak na oblečení, jež nosíte neustále, si vyhraďte poličky ve výšce 70-180 cm, ideálně tedy ve výšce očí. Nesnažte se tímto způsobem obsadit dno či naopak horní části polic. A nenechte se omezovat. Nezáleží na tom, zda nosíte často šátek nebo třeba běžecké boty. Když na očích, tak na očích.

Moderní vestavěné skříně do ložnice i dalších místností vám v tom maximálně pomohou. Jejich vnitřní rozčlenění si totiž můžete navrhnout přesně tak, jak potřebujete. Nenechte si vnutit dlouhou šatní tyč nebo naopak spoustu malých šuplíčků, když je nevyužijete. Poohlédněte u specialistů a nakombinujte si dostupné možnosti přesně podle sebe. A kde? Například na stránkách Levne-skrine.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *