Nové kolekce oblečení pro vaši firemní kulturu

Plánujete nákup oblečení pro své zaměstnance? Pak byste měli vědět, kde jsou k dostání ty nejlepší kousky za báječnou cenu – a to samozřejmě s veškerými možnými dostupnými službami.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete trička s firemním logem nebo textilní pozornost pro obchodní partnery. Vždy je dobré obrátit se na velkoobchod, protože právě ten vám dokáže za všech okolností nabídnout ty nejlepší ceny.

Jděte tam, kde mají s obdobnými úkoly zkušenosti

Chcete znát velkoobchod s oblečením, který má v tomto ohledu několikaletou praxi? Pak se seznamte se specialisty z Xfer.cz. Na našem trhu se pohybují více než 20 let a jde o 100% českého výrobce firemního, ale také sportovního oblečení. Můžete si tedy být jistí kvalitou ve všech směrech. Zaručeně.

Na zakázkovou výrobu se specializuje

V první řadě se pyšní velmi širokým sortimentem. Dodá vám zejména:

  • trička,
  • polokošile,
  • mikiny,
  • bundy,
  • vesty,
  • sportovní oblečení
  • či čepice.

Stačí si jen vybrat typ sortimentu, kterému aktuálně dáváte přednost. Na přání se vám také postará o potisk textilu, a to vždy na míru konkrétnímu zákazníkovi. Služba je dostupná pouze pro velkoobchodní partnery. Vy samozřejmě určujete vše . Druh textilu, materiál, střih, barvu atd. Na konci však vždy bude stát dokonalé oblečení pro vaše zaměstnance nebo firemní klienty – na to se můžete spolehnout.

Přečtěte si také:  Lámání a třepení nehtů: Jak se s ním snadno a rychle vypořádat? 

Těšit se můžete i na kvalitní potisk

Chcete být jednoduše vidět, a proto svá trička, polokošile apod. potřebujete opatřit kvalitním potiskem s dlouhou životností? I to je možné. Xfer patří mezi velkoobchody s oblečením, které pracují s několika konkrétními technikami. Na výběr je tedy sítotisk, nažehlování i digitální potisk.

Zkrátka a dobře, na xfer.cz najdete vše, co potřebujete. Nakoupíte tu oblečení pro své zaměstnance i obchodní partnery a to přesně v takové šíři, jakou upřednostňujete. Vyberte si nejviditelnější součást své firemní kultury ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *