Jak ochránit peníze proti inflaci

Hrozba nekontrolovatelné inflace, jejímž prostřednictvím dochází ke znehodnocení peněz, obchází  domácnosti ČR jako příšerná noční můra. Takže kdo může, snaží se investovat do nemovitostí.

Ovšem ne každá na takovou  investici v hodnotě milionů českých korun má. Naštěstí však nejde o jedinou dostupnou variantu, která vaše peníze ochrání proti inflaci.

Kam investovat, když nemáte miliony nazbyt

Melounové částky se u vás právě neválí, ale zato disponuje statisíci korun? Pak se ani vy nemusíte vzdávat výhodných investic, jednoduše napněte své úsilí do zlata. Jednoznačně. Je to mnohem jednodušší, než si nejspíš myslíte.

Máme samozřejmě na mysli investiční zlato a tím myslíme zlaté mince a zlaté slitky té nejvyšší ryzosti. Mají na sobě punc a všechny ostatní náležitosti  a naváženy jsou na miligram přesně. Vždy tedy dostanete to, za co si zaplatíte.

Kde tento drahý kov poptat

A kde tuto komoditu nakoupit se všemi zárukami? Dováží je pro vás a následně také prodává vysoce specializovaný prodejce, jež sídlí v Obecním domě v Praze. Můžete se spolehnout na to, že ceny zlatých slitků alias cihliček jsou tu vždy aktuální. Jinými slovy – mění se každý den v závislosti na aktuální situaci na burzách apod.

Přečtěte si také:  Kovové zábradlí je bezpečné, a přitom vkusné

Zlato zde můžete nejenom nakoupit, ale také výhodně prodat, pokud se právě potřebujete zbavit svých rezerv a použít je třeba na úhradu nezbytných výdajů. A co je ještě lepší? Přece to, že je investiční zlato ve světě osvobozeno od DPH. To se o investicích do nemovitostí rozhodně říci nedá. Máte tak jistotu, že nikdy neproděláte.

Chcete vědět, jak je zdejší nákup výhodný? Pak si do internetového vyhledávače zadejte slovní spojení „investiční zlato“ a sami uvidíte, jak férové podmínky na stránkách www.zlate-mince.cz nabízejí. Zjistěte on-line vše potřebné nebo osobně navštivte Pražský Obecní dům. Na obchodech se zlatem u specialistů totiž nikdy nemůžete prodělat. To vám garantujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *