Finanční problémy může vyřešit rychlá půjčka bez registru

V dnešní době vůbec není složité dostat se do registru dlužníků. Naopak, mnohem složitější je se z něj zase dostat. V případě, že jste dlužníkem a jste v registru dlužníků uvedeni, na bankovní půjčku můžete rovnou zapomenout. Bance je jedno, z jakého důvodu jste v registru uvedeni, ať už kvůli jedné opožděné platbě za telefon, či z mnohem závažnějších důvodů nesplácení velkých závazků. Prostě když máte záznam v registru dlužníků, nepůjčí Vám.

Záznam v registru může být problém

V takovém případě ale může být řešením rychlá půjčka bez registru, což naše půjčka splňuje. Nenahlížíme do registru dlužníků, nezajímá nás, zda a kolik dlužíte, stačí nám pouze, abyste se ujistili, že naši půjčku budete v době jejího konce splatnosti schopni v celé výši a včas splatit.

Pokud požádáte o nebankovní půjčku bez registru online, vaši žádost obratem zhodnotíme a budeme vás kontaktovat. Domluvíme se na přesných podmínkách (výše půjčky, podmínky splácení a další) a peníze vám poskytneme již do 15 minut. Abychom vám půjčku schválili, budeme potřebovat pouze doložení vašeho příjmu za poslední tři měsíce. Společně ověříme údaje zadané v online žádosti, a poté můžete přistoupit k samotnému vyřízení nebankovní půjčky bez zástavy.

Rychlá půjčka před výplatou

V případě, že potřebujete rychle uhradit nějaké neočekávané náklady, už na účtu nemáte potřebné finance, ale víte, že se Vám blíží termín výplaty a že zase peníze mít budete, takže víte, že půjčku jste schopni jednoznačně a brzy splatit, je ideálním řešením této situace tzv. půjčka před výplatou.

Oproti klasickým bankovním půjčkám je výhodná hlavně proto, že je rychlá – peníze v ruce můžete mít během hodiny. Stejně tak je výhodná, protože se nemusíte vůbec zabývat úrokovou sazbou – půjčku stejně splatíte z blížící se výplaty, takže na úrocích nezaplatíte skoro nic, navíc předčasné splacení naší půjčky je zdarma. Další výhodou půjčky před výplatou je také to, že ji může získat téměř každý – není třeba dokládání příjmů, není třeba mít zaměstnaneckou smlouvu, stejně jako můžete mít záznam v registru dlužníků.

Přečtěte si také:  Ochraňte své peníze před ztrátou hodnoty, pomůže vám zlato

V případě, že se nacházíte v této situaci, doporučujeme zažádat o půjčku před výplatou. Za zeptání nic nedáte a můžete mít peníze na své náklady už za hodinu.

Bankovní vs. nebankovní půjčky

Dříve poskytovaly půjčky pouze banky, nicméně není tomu tak dávno a na trhu se poměrně rozšířily společnosti, které poskytují nebankovní půjčky. Jsou mezi nimi sice i podvodné firmy, nicméně také solidní, důvěryhodné a transparentní společnosti. Půjčky těchto společností mají své výhody!

Při půjčce v bance potřebujete doložit mnoho informací, jako je výše příjmů, zaměstnanecká smlouva či daňové přiznání, banka také nahlíží do registru dlužníků a rejstříku trestů. V případě, že v nich máte záznam, můžete na půjčku z banky zapomenout. Sice mají bankovní půjčky nižší úroky, než ty nebankovní, nicméně schvalovací proces půjčky v bance trvá i více než týden, takže si na peníze počkáte.

V případě, že peníze potřebujete co nejdříve, je vhodným řešením půjčka nebankovní společnosti. V situaci, kdy nepotřebujete vysoké částky (např. na koupi domu či bytu) a postačí Vám menší částky, a jste schopni půjčku splatit během krátké doby – cca během jednoho až dvou měsíců – je to ideální stav. Při nebankovní půjčce většinou není třeba dokládat své příjmy, můžete mít záznam v registru dlužníků, stejně jako v rejstříku trestů. Sjednání takové půjčky pak probíhá klidně online či telefonicky, nemusíte chodit nikam osobně na pobočku. A hlavně – peníze můžete mít v ruce rychle, klidně během jedné jediné hodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *