Nebankovní podnikatelský úvěr: 4 důvody, proč se ho vyplatí sjednat

Podnikání není nic jednoduchého, což vám obratem potvrdí každý podnikatel. V mnohých případech se tak neobejdete bez cizího zdroje financování, jehož prostřednictvím můžete investovat do rozjezdu či dokonce rozvoje vašeho businessu. Pokud stále váháte, zda si sjednat nebankovní podnikatelský úvěr, máme pro vás hned 4 důvody, proč se jedná o dobrý nápad.

Rychlé schválení žádosti

Oproti tradičním bankovním úvěrům nabízí nebankovní podnikatelské úvěry rychlejší a flexibilnější schválení žádosti. Obvykle se tak nezaměřují pouze na vaši bonitu, ale mohou zohlednit i další faktory, jako je potenciál vašeho podnikání a další zdroje příjmů. Úvěr si tak mohou sjednat i podnikatelé s nízkou bonitou.

Výplata peněz do pár minut

Nebankovní podnikatelský úvěr vám bude zpravidla vyplacen mnohem rychleji než klasické bankovní půjčky. Po schválení žádosti tedy můžete očekávat výplatu peněz v řádu minut. To oceníte zejména v případě, že budete potřebovat rychlou finanční injekci pro váš podnik nebo pro realizaci důležitého projektu.

Přečtěte si také:  Investujte do bezchybných vztahů skvělým dárkem – zlaté mince jsou sázkou na jistotu

Široká nabídka úvěrových produktů

Nebankovní instituce nabízejí širokou škálu úvěrových produktů, které jsou přizpůsobeny potřebám podnikatelů. Vybírat můžete z krátkodobých úvěrů vhodných k pokrytí nečekaných výdajů, ale i dlouhodobých půjček, s nimiž získáte dostatek prostředků pro investici do drahých strojů či rekonstrukci firemních prostor.

Zástava nemovitosti

V nabídce většiny společností se nachází nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, díky níž si můžete půjčit několikanásobně vyšší částky než u klasických úvěrů. Částky k vypůjčení se v takovém případě pohybují okolo několika milionů korun. U české společnosti Nebankovní finance narazíte na podnikatelské úvěry se zástavou až ve výši 50 milionů korun. Kromě toho se může pochlubit i více než 20letou historií a transparentními podmínkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *