Bydlení na pražském Žižkově je bydlením snů

Znáte pražskou čtvrť Žižkov? Toto místo má bohatou historii, nachází se kousek od samotného centra Prahy, a právě v něm vzniká nový rezidenční projekt. Seznamte se s moderním bydlením, které nese název Byty u parku.

Vyberte si byt snů

Toužíte po vlastním bydlení, ale rušné centrum Prahy není nic pro vás? Zároveň ale nechcete hlavní město opustit? Máme pro vás řešení. Na pražském Žižkově se momentálně staví jedenáct bytových domů, které mezi byty na prodej v Praze 3 jednoznačně vystupují z řady. Ať už milujete minimalistické či prostorné byty, v rezidenčních projektu Byty u parku si přijdete na své. A současně budete bydlet i budově, která skvěle zapadne do okolní krajiny, neboť nejvyšší domy budou mít maximálně šest pater.

Pražský Žižkov je moderní čtvrtí pro každého

Bydlení v Praze na Žižkově nebylo nikdy stylovější. Nejenom, že bydlení se nachází v blízkosti parku a nájemníci tak mají přírodu doslova na dosah ruky, ale navíc jsou v blízkém okolí i nepřeberné možnosti kulturního a sportovního využití. A starosti si nemusí dělat ani rodiny s dětmi, neboť na pražském Žižkově se nachází hned několik mateřských a základních škol.

Přečtěte si také:  Energetickou náročnost domácnosti lze snížit i investicí do udržitelnosti. Jaká řešení vám pomohou ušetřit tisíce ročně?

Kdy budou byty k dispozici?

Stavba byla zahájena v roce 2020 – a momentálně se projekt nachází ve stádiu hrubé stavby a předpokládaný termín dokončení je v roce 2022. Přestože některé byty již mají své budoucí majitele, stále jich několik zbývá. Nepropásněte svou šanci a pokud máte o změnu bydlení zájem, Byty u parku jsou rozhodně skvělým místem pro příjemný a pohodový život.

Ať už chcete změnit prostředí kvůli všudypřítomnému smogu nebo chcete svým dětem dopřát blízkost přírody, pražský Žižkov si vás získá. Vizualizace projektu vypadá fantasticky a moderní minimalistické pojetí jednotlivých domů nijak nenaruší ráz okolní krajiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *