Doplněk do zahrádky? Třeba houpačka pro nejmenší

V současné době, kdy je třeba bojovat s konkurencí více, než kdy předtím, přichází ke slovu i tajné zbraně.

Zahradní houpačky

Ty na první pohled nemusí znamenat velkou výhodu, ovšem naklonit přízeň zákazníků na svou stranu dokáží poměrně spolehlivě. Spravujete-li hotel, restauraci, pohostinství nebo jen menší bistro, pak by vaší pozornosti neměla uniknout zahradní houpačka.

K čemu, ptáte se? Pakliže stojíte o zákazníky s dětmi, je taková zahradní houpačka ideálním doplňkem výbavy. Děti se na speciálně upravených zahrádkách s houpačkami zabaví a hosté si tak i odpočinou. Kvalitní zahradní houpačka je vyrobena z odolného materiálu, který odolá jakémukoliv rozmaru počasí, od vytrvalého deště, přes zimní mráz, až po vysoké letní teploty.

Doplněk do zahrádky? Třeba houpačka pro nejmenší

Tato zahradní houpačka nemusí být jen doplňkem komerčních prostor, využijete je i na vlastní zahradě, které se díky nim mohou proměnit v dětský ráj. Zahradní houpačky jsou bezpečné díky robustní konstrukci i pevným a pohodlným sedátkům, jež díky zaobleným hranám zaručují pohodlné pohoupání. Výrobce nepodcenil ani provazy, jež jsou dostatečně silné a tím pádem i bezpečné.

Přečtěte si také:  Jak vybrat venkovní vánoční osvětlení? Poradíme vám!

Houpačka musí splňovat přísná bezpečnostní kriteria

Aby se děti mohly bezstarostně oddávat radovánkám a vy se nemuseli obávat o jejich zdraví, pak vězte, že zahradní houpačka je konstruována velmi stabilně a nebezpečí úrazu je tak minimalizováno. Základem jsou velké základové destičky, které upevníte snadno k podkladu. Stejně tak je bezpečný i houpací mechanismus, jež odolá i velkému řádění vašich ratolestí. Zahradní houpačka může být s pomocí dalších dílů i zabetonována, čímž dosáhnete nejvyšší možné stability, ovšem následná demontáž již bude mnohem složitější.

Zahradní houpačky a jejich montáž není nikterak složitá, proto se jí nebojte. Zvládnete to sami ať už na vlastní zahradě nebo na zahrádce veřejných prostranství.

Na dětském hřišti děti uvítají možnost zábavy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *