Hledáte krásné bydlení? Vilapark Klamovka nabídne pro každého něco

Jestliže hledáte kvalitní a pěkné bydlení, které se pro vás stane skutečným domovem, potom byste se měli podívat na rezidenční projekt Vilapark Klamovka. Oslovit vás může už samotné prostředí, kde je tato rezidence situována, a to v blízkosti zeleně bývalého zámeckého parku Klamovka. Můžete si vybrat z výhledu do zelené zahrady nebo na Prahu. Pojďme se na tento projekt podívat blíže v našem článku.

Ideální místo pro děti i dospělé

Samotná rezidence nabízí celkem 117 nových bytů, které jsou situovány přímo u bývalého zámeckého parku Klamovka. Rezidence Vilapark Klamovka ideálně naplňuje potřeby jak jednotlivců a párů, tak rodin s dětmi. Lokalita nabízí v dosahu všechny výhody města a určitě uvítáte, že prakticky za pár minut jste na smíchovském Andělu.

Výhodou je nepochybně také blízkost restaurací, obchodů a celkově možnosti kulturního vyžití. Pokud budete chtít klid a zrelaxovat, je k tomu příhodný již zmiňovaný park Klamovka, kde můžete provozovat také nejrůznější sportovní aktivity. Zkrátka budete bydlet ve městě, ale přitom blízko přírodě.

Přečtěte si také:  Kovové zábradlí je bezpečné, a přitom vkusné

Byty i výhled podle vašeho gusta

Každého jistě u bydlení zajímá také výhled, jaký budete mít z oken. V tomto případě máte dokonce na výběr scenérii, která vás více osloví. Byty v sekci A nabízejí výhled směrem na město, přičemž byty v sekci B zase nabízejí výhled do klidně zahrady. Nové byty na Smíchově zkrátka dokáží uspokojit různé představy o ideálním bydlení. Každý z bytů každopádně nabídne:

  • Moderní bydlení s osobitým charakterem
  • Funkční řešení interiéru

Bytové jednotky byly navrženy ve spolupráci s designéry, kteří mají s takovými projekty mnoho zkušeností. Právě proto se můžete spolehnout na moderní pojetí bytů, které zároveň bude osobité a funkční. Projekt je otevřený co do požadavku na změny, takže určité úpravy jsou možné také podle vašich představ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *