Přinášíme vám online herní tipy na prázdniny

Dovolené jsou tady, prázdniny vypukly před několika dny a to znamená jediné – množství volného času a zajímavých online zážitcích, které si můžete užít na webu. V případě, že též vy patříte mezi herní nadšence, kteří nevynechají jedinou příležitost náležitě si „zapařit“, rozhodně byste neměli přehlédnout naše online herní tipy, které vám pomohou následující prázdninové dny ještě víc zpříjemnit.

Následujícími herními tipy budou potěšeni milovníci dobrodružství na přídi pirátské lodi, mýtických postav i netradičních zážitků na nebi.

Staňte se manažerem letiště

Milujete letištní prostředí? A máte nějaké ty managerské vlastnosti? Propojte užitečné s příjemným a staňte se schopným majitelem stávajícího letištního areálu! Každičký den na vás čeká spousta nesnadných úkolů, s jejichž vyplněním vám pomohou okolní spoluhráči.

A jaké úkoly vás čekají? V první řadě musíte zajistit bezchybný provoz celého areálu letiště, vysílat moderní letadla do více, či méně vzdálených zemí, zajistit svým klientům dostačující komfort a pohodlí a příležitostně zajistit nějakou atraktivní společenskou akci, která přiláká na vaše letiště ne jenom nové cestující, ale také bohaté a ochotné investory, kteří mohou chod vašeho letiště zčásti zafinancovat. U této flash hry se jistě nudit nebudete!

Přečtěte si také:  Máte rádi online hry? Hrajte nejoriginálnější hry současnosti

Bude z vás dobrý pirát moří?

Máte strach z výšek? V tomto případě vás očividně výše uvedená hra Skyrama příliš neokouzlí. Máme pro vás další alternativu, která patří do kategorie s názvem strategické hry online. Díky této hře s názvem PirateStorm se stanete zlým pirátským bossem nebezpečných moří a oceánů, budete loupit ve dne, v noci, vraždit a shromažďovat poklady obrovské ceny. V první řadě musíte naverbovat schopnou posádku, která s vámi zůstane až do konce pirátských dnů.

Na nebezpečné cestě za úspěchem a slávou vás nemine množství zajímavých úkolů a překážek, které musíte překonat. Věříte si a náročnou cestu zvládnete? Nebo skončíte ve chřtánu obřích mořských příšer?

Vyszkoušejte i fantasy hru Drakensang

A poslední hrou, na kterou nesmíme zapomenout, je netradiční fantasy hra Drakensang, ve které představujete neohroženého hrdinu snažícího se zbavit lidské pokolení hrůzné dračí vlády. Na cestách k dračím tyranům a samotnému vládci draků sbíráte tolik potřebné zkušenosti, které zajisté uplatníte ve finálním epickém souboji. Tuto zajímavou hru můžete najít v kategorii s názvem rpg hry.

Přinášíme vám online herní tipy na prázdniny
Přinášíme vám online herní tipy na prázdniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *