Hledáte nové bydlení? Doceníte u něj blízkost centra města i souznění s přírodou

Zajímají vás především novostavby Praha, protože na bydlení v matce měst jednoduše nedáte dopustit? Milujete soukromí, ale zároveň se nechcete vzdát výdobytků moderní civilizace? Ukážeme vám, jak to všechno skloubit dohromady.

Je vaší srdeční záležitostí nebo vysněným místem pro život pražský Žižkov? Pak vás určitě potěší projekt Byty u parku Na Vackově, který navazuje na jiné, již dříve úspěšně realizované objekty v této lokalitě. Stojí za ním společnost Metrostav Development a pražské architektonické studio Architecture Interior Project.

Na co se můžete těšit? Vybere si opravdu kdokoliv

Dobrou zprávou je, že místa pro bydlení je tu stále dost. Tento nový rezidenční projekt tvoří totiž hned jedenáct krásných  a komfortně navržených bytových domů. Velký důraz byl kladen jak na celkové souznění s okolím, tak i na praktické rozvržení vnitřních prostor. Žádné hluché kouty nebo nevyužitá místa tedy nečekejte.

Pyšnit se mohou celkovým počtem 272 bytů a k dipozici vám budou i dva ateliéry, vybavené přesně v souladu s náročným životním stylem těch, kteří skutečně ví, co chtějí. Vybírat si lze z dispozic 1+kk až 5+kk. Takže tu vhodné bydlení najdou jak milovníci single života, tak i rodiny s několika dětmi. Je ovšem třeba si pospíšit, ty nejžádanější kategorie totiž mizí rychle.

Přečtěte si také:  Na prodeji bytu můžete hodně vydělat. Vezmete-li to za správný konec!

Proč právě tato oblast? Seznam výhod je dlouhý

Tyto nové byty Praha 3 vás zaujmou jak svou lokalitou, tak i dostupností mnoha služeb. Jmenovat je nutné zejména:

  • výbornou občanskou vybavenost
  • a skvělou dostupnost do centra Prahy.

A oceníte také nedaleký park Židovské pece. Tímto nákupem tak nezískáte jen krásné byty Praha 3, ale také přístup k přírodě. Koneckonců, na tom si moderní developerské projekty velmi zakládají. Ovšem ani nákupem, návštěvou kadeřníka či nezbytnými úřednickými formalitami nebudete muset „trávit věčnost,“ jak tomu často bývá při bydlení na periferii města nebo v satelitech. Vše je tu totiž opravdu blízko.

Zajímá vás, jak novostavby v projektu Na Vackově vypadají? Zjistěte o nich i dalších současných rezidenčních projektech více na stránkách Metrostavdevelopment.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *