Jak na výběr dodávky z půjčovny? 5 věcí, na které byste se měli zaměřit

Pronájem dodávek je dnes velmi populární službou, jež využívají jak jednotlivci, tak i firmy. Běžně se tak můžete setkat s celou řadou autopůjčoven nabízející pronájem různých druhů dodávek. Výběr té správné však může být pořádný oříšek, s nímž si nemusí každý poradit. Právě proto jsme pro vás sepsali hned 5 věcí, na které byste si měli dát při výběru dodávky pozor.

Najděte specializovanou půjčovnu

Při výběru půjčovny se zaměřte na ty, které se specializují na pronájem dodávek. Tyto firmy obvykle disponují širším výběrem vozidel a také nabízejí speciální služby, jako je například možnost pronájmu s řidičem či školení pro řízení velkých dodávek.

Hledejte recenze od ostatních zákazníků

Hledejte recenze online nebo se zeptejte přátel a rodiny na doporučení. Pokud najdete mnoho negativních recenzí, zkuste se raději poohlédnout po kvalitnější půjčovně nabízející pronájmy dodávek.

Přečtěte si také:  Flexibilní půjčovna dodávek Kohout vám zapůjčí dodávku na přepravu nákladu i lidí

Zaměřte se na ceny a podmínky pronájmu

Srovnejte ceny od různých půjčoven a zkontrolujte, zda jsou všechny poplatky již zahrnuty v ceně. Důležité je také zkontrolovat podmínky pronájmu, jako je například délka pronájmu, maximální počet ujetých kilometrů a podmínky týkající se vrácení vozidla.

Zjistěte, jaká vozidla jsou k dispozici

Před pronájmem dodávky se zaměřte na to, jaká vozidla jsou k dispozici. Rozhodněte se, jak velkou dodávku potřebujete a zjistěte, zda má daná půjčovna k dispozici vozidlo odpovídající vašim potřebám.

Dohledejte dostupné služby

Některé půjčovny dodávek nabízejí další služby, jako je například půjčení navigace, nadstandardní pojištění nebo možnost pronájmu dodávky s řidičem. Pokud potřebujete některou z těchto služeb, informujte se o ní přímo u půjčovny – určité služby mohou být totiž individuální.

Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek v Ostravě, doporučujeme navštívit Van2Go. Tato firma nabízí širokou škálu vozidel, jež můžete využít pro převoz různých břemen. Kromě toho je pronájem možné sjednat jednoduše online, přičemž k předání dojede maximálně do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *