Když chcete co největší komfort při posezení v obýváku…

Říká se, že velké sedačky se hodí jen do velkých místností a naopak. Ovšem nemusí to být tak docela pravda. Stačí je přestat vnímat jen jako místo k odpočinku. Mohou totiž docela dobře tvořit i předěl mezi jednotlivými zónami místnosti.

A takové použití jim dává docela nové možnosti. A to zvláště ve chvíli, kdy vsadíte na sedačky a sedací soupravy méně obvyklého tvaru, s jejichž umístěním v prostoru si navíc doslova vyhrajete.

Aby velká sedačka nepřekážela

Určitě není vhodné pořizovat takovou sedačku, o kterou budete na každém rohu doslova zakopávat. A když už jsme u rohů – určitě je využijte. Tvary písmene L nebo dokonce U vám k tomu dávají perfektní příležitost. Zabijete tak ony dvě příslovečné mouchy jednou ranou. Získáte mnoho prostoru k relaxaci a zároveň se zbavíte jednoho otravného koutu, v němž se jen hromadí špína.

Velikosti sedačky  musíte přizpůsobit i další důležitou součást nábytku – konferenční stůl. Volte takový, který po všech stranách ponechá dostatek prostoru. Není příliš komfortní s tímto kusem nábytku neustále posunovat, chcete-li se pohodlně usadit.

Přečtěte si také:  Mobilní domky a jejich výhody: Znáte je všechny?

Sedačka  a její praktické použití

Ale šikovné tvary pohovek se hodí i ve chvíli, kdy potřebujete v místnosti opticky oddělit jednotlivé funkční zóny. Pracovní kout, případně malou herničku pro děti, má v dnešní době v obývacím pokoji skoro každý. Udělejte jim místo právě za dlouhou stranou rohové soupravy, celý dojem podpořte ještě odlišným kobercem (nebo ještě lépe kontrastní výmalbou) a máte hotovo.

Obývací pokoj tak už nikdy nebude působit chaoticky či neuspořádaně. Jako bonus si pak můžete dopřát rozkládací nebo úložné verze tohoto nábytku (případně obojí dohromady). Ušetříte mnoho místa a získáte i skvělé zázemí pro nečekané návštěvy. A kde si vybrat? Širokou nabídku najdete v e-shopu Eurosedacky.cz. Vsaďte na skvělé ceny i bohatou paletu nejrůznějších provedení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *