Venkovní rolety do oken se těší velké oblibě. Dopřejte si maximální pohodlí kdykoliv během dne

Pokud hledáte opravdu efektivní exteriérové stínění, měli byste upnout svoji pozornost na venkovní rolety. Ty se zejména v českých domácnostech těší čím dál tím větší oblibě, a to především díky pohodlí, které nabízí. Kromě toho je jejich samotná montáž velmi jednoduchá a nejsou třeba ani stavební zásahy do vybraného domu.

Venkovní rolety vám výrazně usnadní život

Oproti klasickým roletám se čím dál tím častěji objevuje na domech venkovní roleta do oken, která s sebou přináší nové výhody. Tou první je především pohodlí, které zajištuje jednoduché ovládání. To může být buď elektrické, nebo manuální. Vyřešená je však i bezpečnost, kterou zajišťuje klasický zámek.

Výhody venkovních rolet:

  • efektivní externí stínění,
  • zabezpečení,
  • rychlá a snadná instalace,
  • široký výběr designů.

Montáž venkovních rolet je opravdu snadná

Velmi jednoduchá je také montáž venkovních rolet, u které není nutné přistupovat k nějak zvlášť velkým zásahům do budovy. Běžná venkovní roleta na okna totiž může být namontována přímo na fasádu nebo do předkladů. U nových budov je poté možné rolety zabudovat přímo do fasády, čímž lze dosáhnout mnohem čistějšího vzhledu.

Přečtěte si také:  Potřebujete ochránit své cennosti? Víme, podle čeho vybírat trezor do domácích podmínek

Vybírat přitom můžete i z celé řady doplňků, jako je například síť proti hmyzu. Milovníky designu potěší také široká škála motivů a barev, ze kterých mohou vybírat – výjimkou nejsou ani imitace dřeva. O konečném vzhledu samozřejmě rozhoduje i firma, u které si montáž objednáte.

Mezi odborníky v tomto oboru se řadí i firma Sundex, která nabízí kompletní servis od přeměření až po úklid. Na rozdíl od většiny firem nabízí možnost nezávazné poptávky a přeměření zdarma – hned tedy budete vědět, na kolik vás montáž vyjde. V případě, že budete souhlasit, firma se o vše postará za vás a vyjde vám maximálně vstříc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *