Nevíte, jak vyřešit povinnost okolo SVJ nebo BD? Online schůzí zdarma

Klepe vám na dveře zákon, hovořící alespoň o jednom povinném shromáždění vlastníků v rámci SVJ či BD? Předepsaná pravidla je třeba dodržovat, i když běžný život okolo nás svírají restrikce.

Jak však neporušit nařízení vlády a nevědomky nenakazit sousedy – a zároveň vyhovět zákonem dané povinnosti? Schůzky SVJ a BD se aktuálně konat nesmí, a to z dobrých důvodů. Mnohdy je však třeba hlasovat o důležitých investicích a dalších usneseních.

Scházet se nemusíte, hlasování stačí

Nemožnost osobního setkávání vylučuje i hlasování – nebo ne? Ne, pokud vsadíte na právně uznatelné on-line hlasování. Žádná nákaza vám nehrozí a přitom bude všem povinnostem učiněno zadost.

Online hlasování vyřídíte zcela zdarma

Dnešní doba vyvolává solidaritu a právě proto se i Sousedé.cz rozhodli nestát stranou a nabídnout všem zájemcům své jednoduché řešení on-line hlasování. A to pro všechny SVJ a bytová družstva. Tohoto řešení můžete využívat po celou dobu krize, a to zdarma.

A seznam dostupných výhod rozhodně není malý:

  • Okamžitě vyřešíte potíže, vzniklé kvůli zákazu shromažďování osob.
  • Získáte právně uznatelné hlasování (a to bez pořádání schůze).
  • Hlasování je možné uskutečnit odkudkoli, stačí pouze připojení k internetu.
  • Šetříte peníze i čas všech zúčastněných.
  • Ve hře je i víceúrovňové hlasování – cílené např. na jen na konkrétní členy výboru.
Přečtěte si také:  Prodej nemovitosti není žádná hračka – jak se nenapálit na trhu s realitami?

Online svět nabízí bezpečí

I když má zejména starší generace internetové prostředí spojené s mnoha riziky, pro portál Sousedé.cz tato asociace neplatí. Jde o plně GDPR zabezpečený prostor, v němž je vaše identita i veškeré údaje v bezpečí. O svá data se nemusíte bát.

A jak proces hlasování vypadá? Nejdříve se zaregistrujete na Sousedé.cz, poté založíte Váš dům, z katastru nemovitostí načtete všechny vlastníky a spustíte online hlasování. Jak dodává jednatelka Sousedé.cz, Zlata Botero: „Vše je velice jednoduché a intuitivní. Kdybyste si přesto nebyli jistí, jsme tu pro Vás a poradíme s čímkoliv.“

Chcete vědět víc? Podívejte se na aktuální info na:  https://www.sousede.cz/aktualne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *