Rezidence Topolová: Život na dobré adrese

V Praze je blaze, ale i draze. Pořídit si v hlavním městě vlastní bydlení je často nadlidským výkonem, který stojí hodně peněz a ještě více energie. Přesto existuje řešení, jež nikoho finančně nezruinuje a uspokojí všechny požadavky na standard i styl.

Byty na prodej Praha představují rezidenci Topolová, která se nachází na Praze 10. Volné byty v jedenáctipatrovém komplexu čekají ihned k nastěhování. V budově je provozován penzion, ubytovna a horní patra jsou určena pro soukromé vlastnictví. Multifunkční budova je ideální adresou pro dočasný i trvalý pobyt.

Byty jdou na dračku

Veškeré byty v pátém až sedmém patře již mají své nové majitele. Osmé patro na nové vlastníky teprve čeká. Vybírat lze z atypického 1+1 v základní nebo plné výbavě a 2+kk, který je plně vybavený. Byty jsou navrženy paní architektkou Ivanou Dombkovou a byly v roce 2014 plně rekonstruovány.

Pokud patříte mezi ty, kteří se nechtějí ještě vázat na jedno místo, je možné zde bytovou jednotku pouze pronajmout. Pronájem bytu bez realitky Praha je zajímavé zejména pro mladé páry nebo i lidi žijící single. Nebudete nuceni skládat velkou kauci, ani platit několik měsíců předem. Garsoniéry a byty 1+1, se samotným WC, koupelnou a novou kuchyňskou linkou, jsou pronajímány smlouvou na 12 měsíců s možností prodloužení. V jedné garsoniéře nebo 1+1 mohou bydlet až 3 osoby. Pokud tedy potřebujete ubytování v páru nebo s kamarády, je to ideální a velmi dostupné řešení.

Přečtěte si také:  Virtuální sídlo pro OSVČ i firmy: 5 způsobů, jak vám dokáže usnadnit podnikání

Chytrému napověz…

Ceny za pronájem včetně služeb jsou velmi příznivé. Kvalitní a cenové dostupné bydlení je v Praze vyhledávané napříč sociálním spektrem, nevyjímaje studenty. Logisticky dobrá poloha dělá z rezidence Topolová místo, po kterém poptávka neklesá. Za zmínku jistě stojí i počáteční kauce, která je stanovena na 10 tisíc korun.

Rezidence Topolová: Život na dobré adrese

Všechny byty lze zhlédnout na webových stránkách a bookovat on-line formou. Ještě stále váháte, proč se nastěhovat právě na Topolovou? Čeká na vás klidné prostředí v zelené části Prahy 10, snadná dostupnost do centra Prahy, přes metro Skalka, v blízkosti se nachází restaurace, lékárna, Albert, pizzerie, fitness centrum, solárium, Česká spořitelna. Okolí je bezpečné, navíc je objekt v nočních hodinách monitorován hlídací agenturou. Garantujeme, že tady se vám bude bydlet dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *