Skrytá kamera do bytu je velmi důležitým bezpečnostním prvkem

Co se děje u vás doma, když tam právě nejste? Dovolená, pracovní cesta, ale také večerní zábava s přáteli, přesně to jsou případy, kdy netrávíme čas ve vlastním obýváku. Prázdný byt je pro nezvané hosty velmi lákavý, dnešní lupiči si umí velmi dobře vytipovat lidi, kteří jsou relativně často mimo domov. Jak jim zkřížit plány? Vlastně jednoduše, stačí povolat na pomoc moderní elektroniku, která se postará o důkladný dohled na vaším majetkem. Překonat nástrahu v podobě zámku je pro šikovné nenechavce otázkou několika vteřin. Zámek je jen základním bezpečnostním prvkem, je třeba přidat i několik dalších. Proč by to nemohla být například i kvalitní kamera?

Nenápadný společník do každé nemovitosti

Design může být různý a někdy byste si na první pohled vůbec neřekli, že jde o součást kamerového systému. Právě proto má skrytá kamera do bytu takový úspěch, dokáže totiž pracovat v módu maximálního možného utajení! Vypadá jako radiobudík nebo může věrohodně napodobit třeba kouřové čidlo, dnešní elektronika umí připravovat opravdu zajímavé věci. Chtěli byste například kameru, která je k nerozeznání od klasické kapesní svítilny a bude jen ledabyle položená na botníku v předsíni? Jistě, i to je jedna z variant! Nabízí se i možnost sledovat psa a kočku a zajímat se o to, co dělají, když si myslí, že je nevidíte. Čím se asi zabývají domácí mazlíčci, když jejich majitelé nejsou doma?

Přečtěte si také:  Jak vybrat perfektní záclony ve třech krocích? Vyzkoušejte našeho krátký průvodce

Sledovat svůj domov můžete odkudkoliv

Stačí kameru jednoduše propojit s domácí Wi-Fi a můžete mít naprostý přehled, a to i kdybyste se nacházeli na jiném světadílu. Nebudete příští týden doma? Žádný problém, strážce je připraven vás informovat v reálném čase. Pokud vás zaujala tato tématika, můžete se inspirovat na cel-tec.cz, kde najdete mnohem více informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *