V dnešní době se neobejdete bez doplňků stravy. Jaké si vybrat?

Dnešní hektická doba s sebou přináší řadu rizik, která se nevyplatí podcenit. Zdaleka nejčastějším kamenem úrazu je nevhodná strava, v níž chybí důležité vitamíny a minerály. Přesně proto vzniká celá řada civilizačních onemocnění. Bez jakých doplňků se neobejdete?

Krása a zdraví

Pokud chcete žít plnohodnotný život, snížit riziko vzniku nemocí, cítit se v psychickém klidu a poctivě regenerovat, musíte svému tělu dopřávat spoustu mikroživin. Statistiky však jasně říkají, že v současné době trpí většina jedinců v našich končinách nedostatkem velkého množství vitamínů i minerálů. Na tuto katastrofu začíná upozorňovat dokonce i Světová zdravotnická organizace, stejně jako všichni zkušení lékaři a odborníci z oboru.

Přesně proto přichází na scénu šikovné doplňky stravy, které daný problém mohou kompenzovat. Typickým a populárním zástupcem je například Reishi s přídavkem zinku a vitaminu C od výrobce Naturvita. Tato kombinace s sebou přináší řadu pozitivních benefitů. Jakých?

Přírodní produkty

Samotná Reishi dokáže optimalizovat spánek, uklidnit nervovou soustavu, zlepšit činnost srdce i krevního oběhu. Zároveň působí preventivně proti podzimnímu/zimnímu nachlazení. Vitamin C působí antioxidačně, stará se o přirozenou tvorbu energie, pomáhá s regenerací po fyzické námaze a zlepšuje imunitu organismu. A zinek? Daný minerál je součástí stovek pozitivních procesů v našich tělech (například zlepšuje zdraví pleti, nehtů, vlasů a podobně).

Přečtěte si také:  Chytají vás při sportu křeče? Možná vám chybí minerály

Kde vlastně koupíte komplex Reishi, vitaminu C a zinku? Podívejte se na stránky známého e-shopu Gigalékárna, kde pořídíte celé balení za velmi pěknou cenu. Zmíněný mix můžete užívat dlouhodobě (dávkujte spíše na lačný žaludek). V žádném případě však nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *