Vytvořte ze svého bydlení výjimečné místo díky spolupráci s bytovým designérem

Služby designérských profesionálů máme spojeny zejména s novostavbami. Dnes jsou naštěstí jejich schopnosti  a možnosti mnohem dostupnější, než kdy dříve. Tak proč je nevyužít i tam, kde by nás to ještě donedávna ani nenapadlo?

Dobrý bytový designér totiž ví, jak si už dopředu získat vaši přízeň. A to právě skrze svoji práci. První dojem rozhoduje – a nezáleží na tom, zda právě vstupujete do své vlastní předsíně nebo do kosmetického studia či restaurace.

Řešení pro každý půdorys

Našli jste svůj vysněný byt či dům, který vám vyhovuje co do lokace, ceny i vhodné adresy, ale máte problém s jeho vnitřním členěním? Neváhejte a pořiďte si ho. A nové návrhy bytových interiérů svěřte do rukou profesionálů, kteří dokáží ze svěřeného prostoru dostat opravdu to nejlepší.

Nezáleží na tom, jaké sny o bydlení máte. Šikovný specialista je promění v realitu. Nabídne vám řešení, jež vás možná doposud ani nenapadla a vše zastřeší tou správnou náladou i dojmem, který od svého bydlení chcete a vyžadujete. Na tom, jak se cítíme doma, totiž rozhodně záleží. A zapomínat na něco tak důležitého se nevyplácí

Přečtěte si také:  Zastřešení bazénu není zbytečný luxus

Přeměna interiéru určeného pro zákazníky

A stejné doporučení platí i pro návrhy komerčních interiérů. I tady se můžete těšit na kompletní návrh, zahrnující celou řadu důležitých prvků:

  • barevné schéma,
  • dekorace,
  • osvětlení,
  • materiálové schéma,
  • nábytek na míru.

Vše bude uzpůsobeno tak, aby se vaši klienti cítili ve vašich rukou dobře a rádi se vraceli. A pokud si vyberete skutečné mistry v oboru, mezi které patří i služby Bytový design a home staging Iveta Hlásková, pak můžete využít i možnosti kompletní realizace na klíč. A to v souladu se všemi moderními trendy i architektonickými směry. Zjistěte, jak umí s prostorem i světlem v něm pracovat ti nejlepší! Zjistěte více na stránkách Hlaskova-design.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *