Chcete-li darovat něco výjimečného, sázejte na osobní akcent

Není vždy lehké najít dárek pro někoho, na kom vám záleží. Problém nastává už při samotném výběru – a to zejména ve chvíli, kdy dotyčný už „všechno má.“ Jak si tedy s takovou situací poradit?

Máme pro vás tip, který se zaměřuje na méně obvyklý aspekt takového výběru. Zapomeňte na koníčky nebo „dárky pro zdraví.“ Místo toho zahrajte na tu nejintimnější vlnu, na jakou můžete. Na osobní jméno

Proč právě jméno?

Jsme jedna z mála zemí na světě, která slaví svátky. Tak proč si to pořádně neužít? Koneckonců, vždyť právě jméno je tím, co nás životem provází už od narození. Reagujeme na něj už jako nemluvňata, později ho hrdě používáme místo slova já a s jeho zdrobnělinou se nám zpravidla pojí ty nejkrásnější vzpomínky.

A jak si tedy „oslavu jména“ připomenout netradičně? Třeba pamětním medailonem z ryzího kovu, který udělá radost opravdu každému. Rádi bychom vám představili zbrusu novou kolekci z pera Pražské mincovny, jež zahrnuje 390 jmen českého a 92 jmen slovenského kalendáře. Zaručeně tu tak najdete i méně obvyklá jména, na něž běžně prodejci upomínkových předmětů nemyslí.

Přečtěte si také:  Bolí vašeho potomka bříško? Víme, kde může být problém

Více provedení pro vaši maximální spokojenost

Nezáleží na tom, jaký dárek k svátku (resp. s jakým jménem) si přejete. Pražská mincovna připravila pro všechna jména několik variant. Volit tak můžete ze dvou velikosti, designů i materiálů (zlata a
stříbra). Předmětem prodeje jsou pamětní medailony. Jde o luxusní a hodnotný dárek, vhodný absolutně pro každého.

Chcete potěšit svá vnoučata? Hledáte originální dárek pro novomanžele, nebo je vaším cílem potěšit partnerku či partnera? Pražská mincovna vám s tím díky své unikátní kolekci pomůže. Vyberte si ten „svůj“ medailon za nejlepší cenu a z pohodlí domova na stránkách Zlate-mince.cz. Všechna grafická provedení jsou vám k dispozici. Určitě tak nekoupíte nic, co by se vám nebo obdarovanému nelíbilo. Za to ručíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *