Potřebujete prodat nemovitost okamžitě? Víme, jaké máte možnosti

Život dokáže být někdy složitý a ne vždy je možné, aby prodej vašeho domu, bytu či pozemku proběhl tzv. standardním způsobem. To však neznamená, že se ihned musíte vrhnout do spárů nejrůznějším lichvářům nebo prodávat značně pod cenou.

Moderní možnosti okamžitého výkupu nemovitostí jsou velmi široké a leckdy budete také příjemně překvapeni tím, kolik peněz za svou nemovitost dostanete, byť s nějakým tím snížením procenta tržní ceny je vždy třeba počítat (je však menší, než si nejspíš myslíte).

Ušetřete si čas i starosti

Zajímá vás, jak to celé probíhá? Vše je v režii specializovaných firem. Právě těm předáváte nemovitost a od nich také dostanete peníze. Vyhnete se tak složitému papírování, obíhání úřadů apod.

Vše může být opravdu rychlé. Peníze tak leckdy obdržíte na svůj účet ještě týž den. Jedinou podmínkou je sepsání veškeré potřebné administrativy (tzn. podepsání kupní smlouvy, zařízení vkladu do katastru apod.).

Přečtěte si také:  Světlo jako pomocník

V jakých situacích se tato služba hodí

Hrozí vám penále z prodlení u některých vašich finančních závazků? Dostali jste se do tíživé exekuce nebo vám už dokonce na dveře klepe exekutor? To vše jsou velmi dobré důvody pro výkup domu za hotové. Potíže vám může dělat také vypořádání společného jmění manželů, vyřízení dědictví (s nutným vyplacením některého účastníka) apod.

Jde o službu přístupnou i podnikatelům. A jak výhodný takový výkup je? Ještě donedávna se standardní nabídky pro tento typ služby pohybovaly na 60-70 % tržní hodnoty nemovitosti. Ovšem dnes dokáží ty nejlepší realitky nabídnout i 90 %. Přesvědčit se o tom můžete třeba  u specialistů na webu Maxima.cz.

Ztráta 10 % je oproti jiným rizikům mnohdy zanedbatelná. A to tím spíše, že u běžného odkupu nemovitostí platíte 4-6 % realitní kanceláři tak jako tak – jako provizi. MAXIMA REALITY vám navíc pomůže se vším potřebným a zajistí, že budete na konci celého procesu maximálně spokojeni.

Build A House House For Sale  - TierraMallorca / Pixabay
Potřebujete prodat nemovitost okamžitě? Víme, jaké máte možnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *