Kvalitní garážová vrata zajistí bezpečí pro váš automobil

Automobily jsou už v dnešním světě nedílnou součástí našeho každodenního života, používáme je velice často – vždy, když se musíme dostat z bodu A do bodu B, ale ne nikdy úplně neustále a bez přestávky. A právě v těchto, kdy zrovna autem nejezdíme, musíme své vozidlo zaparkovat na bezpečné místo, kde bude chráněno před všemi vnějšími vlivy – ať už přírodními nebo zásahy ostatním lidí.

Pro větší bezpečnost vašeho vozidla

K zaparkování aut nám slouží garáže. Jenže aby garáž byla garáží, nesmí jí chybět ani bytelná garážová vrata. Právě ty jsou možná dokonce tou nejdůležitější součástí garáží, díky čemuž musíme být při jejich výběru opravdu velice pečliví a obezřetní. Jedny z nejkvalitnějších výrobků tohoto druhu se vyrábějí na severozápadních na moderní výrobní lince v Kadani.

Kvalitní garážová vrata zajistí bezpečí pro váš automobil

Garážová vrata ze sendvičových panelů

Vyráběná garážová vrata vynikají doslova unikátní použitou technologií. Jsou složeny z jednotlivých sendvičových panelů, přičemž každý z těchto panelů je tvořen dvojicí ocelových plechů. Prostor mezi nimi je vyplněn speciální polyuretanovou pěnou, díky čemuž se netvoří žádný tepelný most a vrata tak nikdy nepromrzají na spojích. K dispozici jsou zde celkem dva druhy vrat:

  • RSD 01, navržený speciálně pro garáže s menšími rozměry a nízkým nadpražím,
  • RSD 02, který má širší a univerzálnější uplatnění (díky tomu je právě tento typ nejpopulárnější a nejprodávanější).
Přečtěte si také:  Spolehlivé topenářství a vodoinstalace v Českých Budějovicích? Máme tip

Kromě toho je na výběr široká paleta různých barevných provedení a rozličných povrchů.

Vyberte si kvalitu, která ochrání váš vůz

Sekční garážová vrata musí být funkční a účelová, aby mohla beze zbytku plnit svou úlohu ochrany vozidla a mimo jiné i vchodu k vašemu automobilu. Ta nejkvalitnější garážová vrata však nemusíme hledat pouze u známých zahraničních výrobců. Veškeré vysoké požadavky a normy totiž splňují i české výrobky. Konkrétně v severočeské Kadani vyráběná vrata se v žádném případě nemusí bát srovnání se zahraniční konkurencí.

Díky použití těch nejmodernějších strojů a technologií, které se nacházejí v místní nedávno vybudované moderní hale, jsou zdejší výrobky schopny hravě splnit jakékoliv světové standardy.

Kvalitní garážová vrata zajistí bezpečí pro váš automobil
Kvalitní garážová vrata zajistí bezpečí pro váš automobil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *