Máme pro vás tip na kvalitní plastová okna od českého výrobce

Stavíte, renovujete, nebo chcete zateplovat? V tom případě jistě budete mimo jiného, hledat také vhodného dodavatele plastových oken. Podívejte se na nabídku firmy která vám vyhovuje, popřípadě si nechte zdarma udělat cenovou kalkulaci. Pokud je firma nejen prodejce, nebo montážní, ale okna přímo vyrábí, ušetříte nemalé procento z celkové částky za nové otvorové výplně. Nakupujte přímo u výrobce a ušetřete.

Pestrý výběr různých typů oken

Dnes není snadné zvolit správná okna už jen proto, že jejich nabídka je široká. Od prodejců, přes montážní firmy, až po výrobce. Plastová okna se dnes dají vyrábět i v garáži. To nepřeháníme ani v nejmenším. Ten nejjednodušší lisovací stroj na plastové profily zabere pár metrů čtverečních. Možná právě z tohoto důvodu je trh s otvorovými výplněmi na první pohled tolik konkurenční. Když se podíváte pozorněji, zjistíte, že na trhu v České republice si mohu konkurovat maximálně tři firmy.

Mnoho ostatních vyrábí plastová okna řekněme prapodivným způsobem. Nekvalitní profily, skla která mají téměř nulové izolační schopnosti a nezapomeňte na dílenské zpracování, které se projeví až po nějaké době používání.

Přečtěte si také:  Poptávka po nemovitostech klesá, ceny se zatím drží. Co bude následovat?
okna, plastová
Máme pro vás tip na kvalitní plastová okna od českého výrobce

Nakupujte přímo u zdroje

Abychom to neprodlužovali, pokud chcete kvalitní plastová okna, měli by jste jít rovnou k výrobci. Žádné stavebniny, obchodní řetězce, nebo jiní prodejci. Ušetřete marži obchodníků a jděte rovnou ke zdroji. Tím se váš výběr zúžil.

Snadná půjčka na bydlení vám zajistí samostatnost

Dalším kritériem by mohla být cena, ale asi je vám jasné že nejdražší nerovná se nejkvalitnější a nejlevnější se nemusí rovnat nejhorším. Každý výrobce má na plastová okna ceník. Někteří jej mají online, jiným musíte poslat rozměry a počkat na kalkulaci emailem. Každopádně, cena by měla hrát roli až po výběru technologie, popřípadě některé z přidaných hodnot plastových oken.

Nové technologie  – nové postupy

Přidanou hodnotou máme na mysli něco extra, čím se chce jednotlivý výrobce lišit od ostatních. Někdo nabízí více komor v profilech plastových oken (lepší izolační vlastnosti), někdo vyvinul vlastní technologii pro výrobu skel (například technologie Super Spacer) a někdo nabízí teoreticky lepší kování plastových oken.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *