Plánujete svatbu? A víte už, kde uspořádáte hostinu? My ano!

Svatba by měla být nezapomenutelná. Pro novomanžele i svatebčany. A kde uspořádat svatební hostinu? Co takhle někde, kde teče víno proudem? A kde se o vás postarají jako o vlastní! Zkrátka na Moravě!

Co byste řekli svatební romantice pod Pálavou? Přímo v srdci jižní Moravy, uprostřed moravských vinic, s výhledem na Pálavu a v obklopení historických zdí barokní fary? Zní to dobře? Tak čtěte dál!

Pravá nefalšovaná moravská veselka

Do samotného svazku manželského můžete vstoupit třeba v kostele svatého Bartoloměje v Ivani. A kde uspořádat pravou nefalšovanou moravskou veselku? Kde jinde, než na nedalekém Vinařském dvoře Holánek! Jeho provozovatel v organizování svateb rozhodně není žádný začátečník. Naopak, právě díky svým zkušenostem vám připraví hostinu, na níž nezapomenete. A svatebčané také ne.

Místo, kde víno teče silným proudem

Co by to bylo za svatbu, na níž by víno neteklo proudem. A proud vinařství Holánek je opravdu silný. Jak by také ne, vinařský dvůr samozřejmě disponuje autentickým vinným sklípkem, v němž se dokonce pravidelně pořádají řízené degustace, na nichž můžete ochutnat až deset vzorků těch nejvýtečnějších vín z vlastní produkce. A tato vína nebudou chybět ani na vaší svatební hostině.

Přečtěte si také:  Kam vyrazit toto léto? Vyberte si krásnou dovolenou mezi dvěma destinacemi

Poctivá moravská kuchyně

Stejně jako poctivá moravská kuchyně. Tamní restaurace Pálava v okolí patří mezi nejvyhlášenější. Je libo farskou paštiku s kachními játry, brusinkami a kapkou Frankovky? Můžete ji mít. Stejně jako domácí škvarkové sádlo, na které v běžných restauracích jen tak nenarazíte. Takovýchto pochoutek na menu najdete víc. Stáhněte si jej na odkaze Pálava – restaurace a uvidíte, jak se vám budou sbíhat sliny.

Aby vaše svatba byla nezapomenutelná

Samotná svatební zábava může probíhat buď ve zmíněném sklípku či ve venkovních prostorách s letní zahrádkou, které pojmou až stovku svatebčanů. Pokud toužíte po svatbě, o které si všichni budou ještě dlouho povídat, rozhodně jste na správné adrese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *