Šikovné vychytávky do skladu, jež by vám rozhodně neměly chybět

Efektivní logistika ve skladu se často jeví jako nedosažitelný úkol. Ovšem mnohdy se k žádoucímu optimu přiblížíte jen díky použití několika praktických pomocníků. Dokážou totiž ulehčit práci vašim zaměstnancům a zároveň zajistí  bezpečí všem přepravovaným předmětům bez jakéhokoliv navýšení nákladů.

Největším kamenem úrazu v této oblasti bývá uskladnění tekutých a sypkých materiálů. Ty nelze jednoduše postavit na palety a nechat tak. Pomoci vám s nimi může to správné příslušenství.

Tekutiny i sypké položky skladujte správně

Často pracujete se stavebním materiálem, tekutinami nebo třeba barvivy? Pak jim dopřejte speciální obal, jenž vám umožní s nimi snadno manipulovat. Skvělým pomocníkem vám v tomto ohledu bude plastový sud. Měli byste však dbát na to, aby byl už v základu vybaven několika praktickými pomocníky. A o které jde?

  • těsnící vložka pro barel,
  • výpustný kohout,
  • dobře těsnící uzávěr pro barel,
  • praktická rukojeť pro barel,
  • jednoduše snímatelné plastové víko apod.

Vždy myslete na to, jaký typ a objem materiálu chcete uchovávat a tomu přizpůsobte zvolené řešení. Nemusíte se bát, dnes jsou tyto skladové nádoby k dostání v mnoha rozměrech i provedeních.

Přečtěte si také:  Hotová řešení na míru jsou protimluv, do prostoru skvěle zapadnou jedině vestavěné skříně

Kde nakupovat kvalitní vybavení do skladu

Vždy chtějte originály, jež ručí za svou kvalitu i dlouhodobou odolnost, jdoucí ruku v ruce s maximální užitností. Při nákupu no-name výrobků z Číny sice krátkodobě ušetříte, ovšem v konečném součtu své vybavení silně přeplatíte, díky nutnosti nákupu neustále nových a nových modelů.

Jděte ke specialistům, kteří vám nabídnou třeba i odolný podvozek na přepravku, který se jen tak nepoláme ani nepopraská, takže vám jedním dechem ušetří mnoho práce i výdajů. Jde o náš další „skladovací tip.“ A kde vše potřebné poptat? Vyberte si z nabídky na stránkách Pkgroup.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *