Pražský byt je výbornou investicí pro další generace

Chcete se usadit v našem hlavním městě? Samozřejmě, zapustit kořeny, založit rodinu a být tam, kde se pořád něco děje. Nezažít nudu a najít si dobrou práci, možnosti jsou zcela otevřené a pravdou zůstává, že kariéře budované v ČR rozhodně značně prospívá přestěhování zrovna do Prahy.

Pokud jste zde strávili studia, dobře víte, jak široký je tento barevný svět. Samozřejmě, nešetří se tu městskou zelení a dočkáte se občanské vybavenosti, o jaké jste vždycky snili. Česká metropole výrazně převyšuje možnosti okresních nebo krajských sídel, o tom nemůže být ani nejmenších pochyb. A nabízí i řadu skvělých investic!

Zbývá několik posledních bytových jednotek

Projekt je již v cílové rovince, byty Malešice jsou už téměř vyprodané – zbývá už jen pár variant pro mladé páry a další zájemce, kteří chtějí spojit svůj život právě se Žižkovem. Nedaleko bytů je například Malešický les, ale i řada dalších zelených míst, jako jsou třeba Židovské pece.

Přečtěte si také:  Poradíme, kde nakoupit široký sortiment textilní galanterie

A jaká je celková občanská vybavenost? Rozhodně nebude nač si stěžovat, protože sportoviště pro dospělé a hřiště pro děti jsou už připravena. Zázemí pro psího přítele, lékárna, ale tak občerstvení a malé nákupy v supermarketu, to vše v docházkové vzdálenosti. Posezení s přáteli i procházce v parku tak vůbec nic nebrání. V prostředí této pražské čtvrti najdete vše, co potřebujete ke každodennímu životu. Není nutné dojíždění kvůli sportu či zábavě, trávit volný čas můžete jen kousek od domova.

Místo, které si každý hned zamiluje

Klidná lokalita, to je samozřejmě základ úspěchu. Jde o životní investici, právě nemovitosti jsou komoditou, která bude v čase jistojistě růst. Byty v pražských Malešicích jsou proto příležitostí nejen pro mladé. Najít místo, kde strávíme zbytek života, bývá někdy těžké. Ale Praha má rozhodně všechny předpoklady k úspěchu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *