Hledáte služby zateplování budov České Budějovice?

Společnost Luboše Horňáka se specializuje na zateplování budov v Českých Budějovicích a okolí. Současně nabízí strojní omítání.

Náklady za energie rostou. Projevují se v našich rodinných rozpočtech, ale i ve výdajích provozovatelů budov. Naprostým standardem je dnes zateplení, které zcela zásadně snižuje energetickou náročnost budovy. Firma Luboše Horňáka se zaměřuje na zateplování budov České Budějovice. Společnost k zateplování využívá osvědčený polystyrenový zateplovací systém CEMIX. Jde o kompletní stavebnici pro kvalitní obvodový plášť s dlouhou životností a perfektními tepelnými vlastnostmi vytvářejícími v domech příjemné a zdravé klima. Tento výrobek získal ve své kategorii ocenění Výrobek roku 2012.

Firma realizuje zateplení kompletně na klíč, včetně omítek

Společnost Luboše Horňáká se specializuje na strojní omítání, a to již od roku 1990. Firma i v případě omítkových prací využívá kvalitní výrobky CEMIX. Jde o dvouvrstvé štukové omítky. Strojní omítání zajišťuje vyšší kvalitu omítek a kompaktnost provedeného povrchu. Omítky jsou trvanlivé a dokonale rovné.

Přečtěte si také:  Povlečení na léto? Ochladí vás nejenom satén!

Dokonalé omítky v každém detailu

Firma pracuje s rohovými omítkovými díly, které zaručují vytvoření dokonalého úhlu rohu i vytvoření tvarově stabilního tvaru rohu s vysokou odolností. Převážně u vnitřních omítek se pak používají ukončovací díly, které ohraničují plochy zdiva, případně slouží k vytvoření dilatační spáry. Ta se pak vyplňuje elastickou hmotou, a i její povrch se nastříká elastickým materiálem.

Když chcete kvalitní a rychle udělané omítky

Strojní omítky jsou kvalitnější než ruční. Realizují se navíc velice rychle. Při malých omítaných plochách se pracuje obvykle s pytlovanou omítkou, z níž se pak postupně připravuje potřebná směs. V případě omítání velkých ploch se na stavbu přiváži velká omítková sila s materiálem. Zařízení používaná pro strojní omítání, ani samotný omítací stroj, nejsou náročná na prostor a dají se použít v jakémkoliv prostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *