Láká vás vlastní fotovoltaika, ale bojíte se nespolehlivých dodavatelů?

Domácí solární elektrárny jsou v dnešní době již naprosto běžnou technologií pro drtivou většinu majitelů rodinných domů. Důvodem jsou velmi zajímavé úspory, z nichž se budete moci těšit několik desítek let po instalaci. V dnešní ekonomicky náročné době to platí dvojnásob. Jak najdete opravdu poctivé dodavatele?

Řiďte se referencemi

Nejspíše vás nepřekvapí, že v současnosti se na trhu pohybují stovky různých firem, které slibují nejlepší fotovoltaiku. Mnoho z nich vzniklo v posledních měsících, takže se jedná o neprozkoumané subjekty. Máte rádi jistotu? Raději se držte ověřených a zavedených společností. V tomto ohledu vás potěší třeba známá fotovoltaika Praha pod křídly ALBA Energy.

Daní odborníci mají za sebou bezpočet instalací, během nichž vyřešili úplně vše od A až po Z. To platí pro úvodní konzultaci, návrh ideálního systému, montáž, napojení na dodavatele, vyřízení zajímavých dotací i případný dlouhodobý servis.

Tři základní balíčky

Nejčastěji poskytují svým klientům rovnou tři balíčky různě výkonných systémů. Prvním z nich je „Ekonomický“, který počítá s ročním pokrytím kolem 3,5 MWh. To znamená roční úsporu přibližně 25 000 Kč.

Přečtěte si také:  Plochá střecha promění podkroví ve výheň, je-li špatně provedena. Jak to napravit?

Dále stojí za představení balíček „Optimum“, jenž zvládne přibližně 7 MWh a ušetří vám až 44 100 Kč každým rokem. Jeho pokročilejším sourozencem je poslední varianta s názvem „Maximum“. Ta si poradí se spotřebou více než 13 MWh ročně, což s sebou přináší úlevu v podobě 72 000 Kč.

Ať už vás tedy zajímá fotovoltaika svépomocí, či dáte přednost kompletní péči, mrkněte se na bližší specifikace jednotlivých možností. Máte dotazy? Absolvujte úvodní nezávaznou konzultaci po telefonu zdarma a ihned získáte inspiraci. Poté se sami rozhodnete, jestli jste na správné cestě k dlouhodobým úsporám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *