PSS nabízí levné stěhování pro každého

Budete se stěhovat do Prahy či jenom po Praze? Ne každý tuhle životní situaci zvládne sám. Možná máte malé auto, možná nevlastníte vůbec žádné, možná auto máte, ale nedokážete sami vystěhovat těžký nábytek. Netrapte se, zaplaťte si raději profesionální stěhovací služby, aspoň na hodinku nebo dvě.

V Praze je draze, ale zrovna stěhovací služby se dají sehnat za velmi slušnou cenu. Společnost Pražské stěhovací služby vychází vstříc všem zákazníkům a nabízí zajímavé ceny podle toho, kolik věcí vlastně stěhujete.

Máte pár věcí, celý byt či firmu?

Čím více věcí se stěhuje, tím větší auto a více pracovníků je potřeba. Od toho se také odvíjí cenová nabídka. Hledáte-li stěhování levně, podívejte se na ceny PSS uváděné za hodinu:

  • dodávka + 2 pracovníci = od 800 Kč/h (vhodné, když máte pár věcí),
  • velké auto + 2 pracovníci = od 1000 Kč/h (vhodné, jestliže stěhujete byt),
  • náklaďák + 3 pracovníci = od 1100 Kč/h (vhodní, pakliže stěhujete celou firmu či velký rodinný dům).
Přečtěte si také:  Starý nebo nový? Jaké faktory ovlivňují prodej bytu v Praze

Na kompletní ceník se můžete podívat na jejich webu. Stěhování bytů, domů i firem však nabízí opravdu levně. Neváhejte srovnat ceny s konkurencí a sami se přesvědčíte.

Žádné příplatky za víkend

Mnohé firmy nabízí stěhování levně například jen v pracovní dny, protože tehdy mají méně zakázek. U PSS tohle nečekejte. O víkendu se ceny nijak nezvyšují, příplatky se účtují pouze za noční práce od 10 hodin večer do 6 do rána. Bez příplatků je i stěhování o svátcích. Co se týče patra, pokud bydlíte ve 4. a nižším patře, nic navíc platit nebudete. Za vyšší patra se již připlácí.

Výhodou stěhování od profesionálů je také pojištění. Co byste dělali, kdybyste stěhovali drahý klavír a na schodech vám spadl? Stěhovákům se toto nestane, protože velmi dobře vědí, jak si s těžkými břemeny poradit. A kdyby přece jenom ano, jsou pojištěni až do výše 5 milionů korun. Tak neváhejte a objednejte si levné stěhování!

Jeden myslel na “PSS nabízí levné stěhování pro každého

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *